Супермаркет став небажаним сусідом для вишнівчан (відео)

Супермаркет став небажаним сусідом для вишнівчан (відео)

Щільна забудова, маленьке подвір'я та невелика крамничка. Поруч із одним з багатоповерхових будинків у Вишневому нещодавно відкрився супермаркет, проти будівництва якого, як розповідають жителі, виступали деякі із їхніх сусідів.

За словами місцевого депутата та директора ЖЕДу №3 Олександра Ткачова, незадоволення вишнівчан тоді викликали додаткові прибудови до супермаркету, призначені для прийому товару. Їх же, в результаті, потім і зруйнували. Хвилював людей, кажуть, і так званий «чорний хід» із магазину, двері якого виходять на дитячий майданчик, розташований перед будинком. Але, кажуть, на щастя, співробітники ним користуються рідко. Товар надходить з іншої сторони будівлі.

Нещодавно, як розповідає директор ЖЕДу №3, він отримав щодо магазину чергові скарги. Незадоволення цього разу, каже, викликало невиконання дирекцією супермаркета зобов'язання перед мешканцями будинку. Виявляється, після перепрофілювання будівлі задня його частина залишилася без зовнішнього водостоку. Тепер уся дощова вода стікає на дитячий майданчик.

«На задньому дворі магазину розташований дитячий майданчик. І вся вода і сніг, що стікає з даху потрапляє на цю територію. Існують елементарні будівельні норми, згідно із якими вода стікає у спеціально відведені місця і не заважає людям» - розповідає депутат Вишневої міської ради Олександр Ткачов.

Таку вимогу депутат надіслав у вигляді письмового звернення до керівництва супермаркету. Термін виконання депутатського звернення, як відомо, складає п'ятнадцять днів. Ще однією вимогою, зазначає він, є переміщення контейнера для сміття, котрим користується магазин, але обслуговує чомусь ЖЕД.

«Я попросив документи на якій підставі було встановлено сміттєвий контейнер на нашому контейнерому майданчику. Але жодної реакції на запит я ще досі не отримав. Нема ніяких двінків, ні мобільних телефонів. Ні бажання зустрітися та пояснити»- бідкається Олександр.

Мешканці ж будинку, виявляється, не всі чули про таку проблему. Більшість із них, кажуть, навіть раді такому сусідству. Адже тепер для того, щоб купити щось необхідне, варто зробити лише декілька кроків.

«Претензій до АТБ, розташованого на вулиці Вітянській у мене немає. Єдина претензія це трохи не прибрана клумба поруч.» - розповідає одна з мешканок Зінаїда.

Разом із тим, як розповідають інші жителі будинку, нагальною проблемою для декого із їхніх сусідів є брак місць для паркування автівок. Його, кажуть, у результаті будівництва поменшало.

У самому ж магазині не на камеру запевняють: планують виправити ситуацію до встановленого для розгляду звернення терміну. За словами ж депутата, до виконання вимог, викладених у зверненні, залишилися лічені дні.

Тож слідкуємо за цим питанням разом.

Автор: Альона Анікеєва

  • 01:05
  • 2696
Віктор 11:21 # +1
Ви б краще звертали увагу на те як маршрутки облаштували собі зупинки ближче до переїзду, а там де зараз знаходиться АТБ були й інші магазини і претензій до них небуло.
Адмін
Адмін 12:13 #
Віктор, що саме Ви маєте на увазі?
Віктор 14:42 # +1
Маршрутний транспорт постійно заважає руху автомобілям, та згідно ПДР п.15.9-15.10
Адмін
Адмін 14:52 #
Викликайте поліцію, якщо в паспорті маршруту не погоджено місця де знаходиться стоянка маршрутних транспортних засобів це порушення ПДР і за це накладуть штраф на водія або перевізника.
Віктор 15:36 # +1
Шановні я прокоментував не для того щоб ви сказали що мені робити, а для того щоб ви звернули на це свою увагу. Дякую.
Адмін
Адмін 15:54 #
Для того щоб ми мали змогу звернути увагу, потрібна інформація. Для прикладу: Ви бачите порушення, викликайте поліцію і ЗМІ. Вказуєте конкретний маршрут, адресу, даєте коментарі щодо порушення. Такими чином, це буде цікавий матеріал, а так Ви пропонуєте звернути увагу на «Маршрутний транспорт постійно заважає руху автомобілям, та згідно ПДР п.15.9-15.10». Дякуємо!
Віктор 16:25 # +1
Я бачу що вам матеріал для написання новин непотрібен, та мабуть ви й вишневого незнаєте
Адмін
Адмін 17:18 #
Дякуємо за Ваш коментар! У Вишневому проживаємо всією командою!
Віктор 20:01 # +1
Магазин дуже зручний для покупців, особливо для тих, хто безпосередньо недалеко проживає від нього. Моя думка, що технічні питання стосовно магазину, керівництво АТБ вирішить. От тільки Ви б усі думали над тим, щоб ціни не зростали, а хоть по троху спадали, тому що доходи нашого простого населення не зростають так порівняно з цінами на все…
Андрей 19:50 # +1
А смысл там АТБ было октрывать, через10 метров Фора… через годик прикроется там все.
Алексей 15:57 #
Це дійсно 100 процентів правильно, кожен хто хоче жити по європейським правилам повинен щось робити конкретно, а не тільки критикувати І ТОМУ — Викликайте поліцію, якщо в паспорті маршруту не погоджено місця де знаходиться стоянка маршрутних транспортних засобів це порушення ПДР і за це накладуть штраф на водія або перевізника.
Завантаження...