Перейменування вулиць у м. Вишневе (оголошення)

Перейменування вулиць у м. Вишневе (оголошення)

Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у Вишневому необхідно перейменувати назви всіх вулиць та провулків, що мають «комуністичну» назву.

Підлягають перейменуванню наступні вулиці міста Вишневе: вул. Котовського, вул. К. Маркса, вул. Червоноармійська, вул. Фрунзе, вул. Горького, вул. Щорса, вул. Островського, вул. Орджонікідзе, вул. Піонерська, вул. Суворова, вул. Кутузова.

За результатами роботи тимчасової комісії по зміні назв вулиць м.Вишневе, що мають «комуністичну» назву, надані наступні пропозиції щодо перейменування вулиць, а саме:

вул. Котовського для зміни запропоновані (Заводська, Вишнева, В. Івасюка)

вул. Карла Маркса для зміни запропоновані (Квітнева, Соборна, Прокопця, Тихохода)

вул. Червоноармійська для зміни запропоновані (Європейська, Степана Бандери, Фонтанна)

вул. Фрунзе для зміни запропоновані (Миру, романа Шухевича, О. Мішина)

вул. Горького для зміни запропоновані (Незалежності, Пилипа Орлика, Свободи)

вул. Щорса для зміни запропоновані (Григорія Сковороди, Святотроїцька. Л. Курбаса)

вул. Островського для зміни запропоновані (Затишна, Вереснева, Князя Святослава)

вул. Орджонікідзе для зміни запропоновані (Щаслива, Мазепи, Межова)

вул. Піонерська для зміни запропоновані (Молодіжна, Весняна, Успішна)

вул. Суворова для зміни запропоновані (героїв Крут, Ярослава Мудрого, Сонячна)

вул. Кутузова для зміни запропоновані (Лопатюка, Героїв Чорнобиля, Павла Чубинського)

Перелік переіменованих вулиць м.Вишневого згідно прийнятого рішення.

Просимо Вас долучитися до обговорення щодо перейменування вулиць та надати пропозиції в усній чи письмовій формі, вибравши один із запропонованих комісією варіантів (або надати свій варіант).

Пропозиції надсилати: електронною поштою 250070@ukr.net, за телефоном: (045) 98 7-38-05, або звернувшись до депутата Вашого округу.

Важливо зазначити, не всі депутати Вишневої міської ради вважають, що на часі займатись цим питанням, але виконувати Закон України необхідно.

Висловлюйте свої думки в коментарах до новини, та пропонуйте свої варіанти, якщо такі маєте.

  • 21:20
  • 12375
Сергій 22:33 # +1
Доброго всім дня.
Цікаво дізнатися, з яких міркувань обиралися нові назви вулиць. Саме перше що чіпляється поглядом, хто такий С.Бендера? Можливо Степан Бандера? Було б зрозуміло, якби нові назви вулиць були знайдені за допомогою історичних даних, або прив'язок до місцевості. Є Загальноукраїнські цінності, загальнодержавні діячи Пилип Орлик, Княз Святослав, Павло Чубинський. Чому були обрані саме вони, Чому Князь Святослав, а не Князі Кореатовичи, або А.Шептицький? Чому Павло Чубинський, а не Богдан Бенюк? Чому ніхто не згадує про людей, які є історією саме міста Вишневого, засновники та перші мешканці міста, Т.Оліфирко, Г.Бужор, М.Мигай, хто згадував про захисників міста та воїнів які загинули під час Другої Світової, хто згадував про сучасних Героїв — мешканців Вишневого які загинули під час подій на Майдані та гинуть зараз на Війні на Сході країні.
Пропоную все таки розглянути назви вулиць з прив'язкою до історії міста, Героїв міста, адже саме ми повинні знати і пам'ятати що іменем Героїв нашого міста, в інших містах і селах не будуть називати ні вулиці ні парки ні сквери…
Дякую що розглянете пропозицію.
Артем Глінський 02:28 #
Є суттюва пропозиція по Червоноармійській — на вулицю Освіти. ЇЇ не було в першочерговому переліку але, школа №1 була першою побудована, а вже потім будинки… + на цій же вулиці знаходиться дошкільний навчальний заклад.
Світлана Яременко
Дякуємо, Артеме! Ви запропонували гарний варіант для назви вулиці. Комісія обов'язково його розгляне.
Юрій 22:43 #
Червоноармійська на Європейську
Анна 01:28 #
Червоноармійську на С. Бандери
Валентина Донець 02:43 #
Я не зрозуміла поданої об'яви.
.На комісії, що створена була рішенням Міської сесії з числа депутатів та з-за лученням представників громадськості міста, яка відбулася 5 лютого, було запропоновано переіменувати і вул Жовтневу на Героїв Небесної сотні або Т.Шевченка. Мали місце невеличкі дебати, але прийняте рішення про зміну назви вул. Жовтнева. Як би ми не хотіли з цією назвою розлучатися, але потрібно, бо в цій назві увіковічнюється більшовицько-комуністичний режим, якому дала початок Велика Жовтнева революція.Чомусь не повідомили про запроновані перейменування вул.К.Маркса з варіантами---вул.Квітнева, Прокопця, Тихохода; вул.Фрунзе на вул.Миру, Мішина, Шухевича; вул.Щорса на Григорія Сковороди, Святотроїцька, Курбаса; вул. Оржонікідзе на Щасливу, Мазепи, Межева; вул Суворова на вул.Сонячна, Героїв Крут,.Ярослава Мудрого.
Шановні вишнівчани, на привелике щастя на сьогоднішній день з нашого міста ніхто не загинув в АТО. На Майдані 2 березня 2014р. від серцевого нападу помер вишнівчанин Хоменко Ігор, це вже почався післямайданівський період. Це на ваший розгляд. Долучайтеся до процесу декомунізації. Це наша історія. Це необхідно зробити до 18 лютого.(Вибачте за помилки.)
sergiy 09:43 # +1
Що за ахінея про Жовтневу вулицю? Можливо у вас з Жовтнем пов'язана якась там революція, в мене наприклат, та в моїх дітей, жовтнева пов'язанв з прикрасним осіннім місяцем. Давайте не впадати в маразм. Так є вулиці, які дійсно називаються іменами людей, які дійсно однозначно асоціюються з комуністичним режимом, а є просто назви, які вже в наших дітей псоціюються з зовсім іншим. Тому навіщо витрвчати гроші і нерви людей?
Олександр 12:37 #
а как вам вариант жовтнева-помаранчева, красноармейская- АТОшная, орджоникидзе-сакварелидзе,
Григорій 12:10 #
Зовсім не погоджуюсь з думкою Валентини Донець. Скажіть будь-ласка, хто з молоді може сказати, що вулиця Жовтнева названа на на честь ВЖР (більшовицького перевороту). Майже ніхто. Я знаючи це, також не задумуюсь над цим. Назва вулиці більше відображає настрій осені. Мине ще пару років, і назва вулиці Жовтнева, як і зараз, буде милувати своєю назвою, підіймати настрій спогадами про теплу осінь і т. п. На мою думку, краще не переіменовувати назву вулиці Жовтнева, а наповнити наглядно темою про осінь. Повністю підтримую Sergiy.
Александр 09:51 # +3
Мне вот интересно, после переименования, жителям Вишневого жить лучше станет? Очереди в поликлинике уменьшаться или тарифы на проезд снизят? У местной власти нет других забот?! А давайте лучше снесем все здания, которые были построены во времена СССР, из кирпича и панелей из СССР, да чё там, расстреляем давайте всех кто в СССР родился — вот заживем сразу как в Европе!
Сашко Вишнівський
Ще потрібно газ перестати споживати і електроенергію. Бо родовища розроблялися в СССР, а електростанції будувалися радянськими людьми в радянські часи. Схаменіться шановні депутати, радянські часи це складова частина нашої історії.
Хто не знає своєї історії, той просто не має майбутнього....
Олександр 12:18 #
зачем переименовывать ул. пионерскую пионеры-первые осваивали «дикий запад» в северной америке(Фенимор Купер,, Пионеры")космический спутник улетевший за пределы солнечной системы,pioneer-всемирно извесный японский бренд электроники, навигаторов. Зачем тратить деньги время, создавать проблемы людям с переоформлением документов прописок, если слово, название использовалось во время построения коммунизма, и не имеет отношения к одиозным коммунистическим лидерам.
Наталья 13:00 #
Переименование улиц — это маразм. Наш город развивался и строился в период СССР. Это история. Пусть «новая власть» присваивает названия новым улицам, а историю не трогает. Зачем тратить на это деньги??? Историю надо знать и детям передавать, а не перечеркивать.
При власти, которая пришла под лозунгом «Хто не скаче, той москаль!», никакие разумные преобразования не могут быть реализованы. Уже тем, как она пришла и что делает, она показала, что она разрушитель, а не созидатель. Пока это не будет осознано большинством населения Украины, выдвигать какие-то предложения бессмысленно.
Ганна 13:50 #
Я проти зміни назв вулиць. Це лишні затрати коштів, які зараз можна витратити на більш потрібні справи. А саме: добудувати Вишнівську школу №1, яка скоро завалиться!!! Не додавайте людям клопоту. Скільки прийдеться витратити часу, нервів аби переоформити всі документи. Якби зміна назв вулиць могла змінити життя на краще…
Ганна 16:36 #
Піонер (від франц.(французький) pionnier — першопроходець, зачинає), зачинає чого-небудь, людина, що проникла в нову, недосліджену область, проклала нові дороги в науці, техніці, мистецтві.
Коментар видалено
Світлана Яременко
Перейменування відбувається не за бажанням місцевої влади, а відповідно до Закону України.
До 21 листопада 2015 року місцевим радам слід ухвалити рішення щодо перейменування конкретних вулиць, провулків, площ, які потрапляють під дію декомунізаційного законодавства. Якщо ж місцева влада такого перейменування не здійснить до 21 листопада 2015 року – це зобов’язаний зробити своїм рішенням сільський, селищний чи міський голова протягом наступних трьох місяців. Тобто — до 21 лютого 2016 року.
Якщо й до цієї дати й сільські, селищні чи міські голови не впораються із цим завданням – право перейменовувати переходить до облдержадміністрацій. Голова ОДА зробить це своїм розпорядженням.
До літа 2016 року будуть змінені всі назви, пов’язані із тоталітаризмом. Але процедури прописані саме так, щоб дати якомога ширші права громадам самим визначитися, як саме будуть перейменовані їхні населені пункти, їх вулиці і площі.

Що стосується нервів на переоформлення документів, ви можете це зробити, коли буде зручно – по досягненні віку, коли до паспорта треба вклеїти нове фото, або під час зміни місця проживання. Штамп із новою адресою у паспортному столі обійдеться у 85 копійок – таким є розмір державного мита.

Тепер про кошти.
По-перше, під перейменування потрапляють в середньому від 3% до 5% назв вулиць міст, а на Сході – близько 10%, як-от у Харкові.
По-друге, основною статтею витрат при перейменуванні є виготовлення нових табличок, а вони й так є далеко не на кожному будинку. Заміна табличок відбувається регулярно у плановому порядку. Це фінансується місцевими бюджетами постійно як витрати на благоустрій. Зрештою, тимчасові написи можна зробити за допомогою трафарету і фарби.
Так, ЗМІ розповсюджували заяви одного зі столичних чиновників, який стверджував, що одна табличка обійдеться у майже тисячу гривень. Називаючи таку ціну, він, мабуть, мав на увазі, що ці таблички будуть виготовляти з коштовної емалі й оздоблювати камінням Сваровскі.
Щоправда, певних додаткових витрат можуть зазнати ті підприємства й установи, які мають бланки і штампи зі старими назвами. Проте, далеко не всі юридичні особи мають печатки і штампи – вони не є обов’язковими для багатьох категорій юридичних осіб.
Vitaly 16:07 #
Карл Маркс, Суворов і Кутузов чим не догодили? Це відомі історичні постаті, іменами яких не соромно називати вулиці. Піонерська теж незрозуміло. Але я так розумію рішення вже прийнято. До речі — Ворошилова, Ватутіна, Леніна, Калініна вже ж переіменовували і ніхто наче не заперечував.
Тетяна 10:24 #
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС З ОБСЛУГОВУВАННЯ ВП ЛИСТ від 03.02.2016 р. № 2375/10/28-10-06-11 Про надання роз’яснення Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників розглянуто лист щодо перейменування населених пунктів, за результатами розгляду та в межах своїх повноважень повідомляємо наступне. Щодо ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами необхідно зазначити наступне. Частиною 31 статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР (із змінами і доповненнями) передбачено, що у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання) орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін. Щодо реєстраційних посвідчень РРО повідомляємо наступне. Підпунктом 2 пункту 3 розділу ІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів України від 28 серпня 2013 року №417 (із змінами і доповненнями, (далі – Наказ №417), визначено, що у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстраційного посвідчення суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни або інші підстави для заміни реєстраційного посвідчення, подає до органу доходів і зборів за місцем реєстрації РРО реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» із зазначенням причини перереєстрації та реєстраційне посвідчення. Відповідно до пункту 3.2 розділу 3 «Положення про форму та зміст розрахункових документів», затвердженого наказом ДПА України від 1 грудня 2000 року №614 «Про затвердження нормативно-правових актів до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами і доповненнями) касовий чек повинен містити такі обов’язкові реквізити, в тому числі: назву господарської одиниці, адресу господарської одиниці. Зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі зміни до установчих документів юридичної особи вносяться відповідно до пункту 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15 травня 2003 року №755-IV (із змінами і доповненнями, далі – ЗУ №755-IV). Враховуючи вищевикладене, у зв’язку із перейменуванням населеного пункту чи вулиці, на якій зареєстрована юридична особа, слід здійснити державну реєстрацію змін в порядку, визначеному ЗУ № 755-IV.

Источник: buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pisma/Pisma_635901967258437500.aspx
Тетяна 10:27 #
Роз«яснення, що надано Фіскальною службою, стає зрозуміло, що при зміні назви вулиці потрібно юридичній особі перереєструвати РРО і замінити ліцензію, а це не є безкоштовним і наповнить бюджет. На даний момент ліцензії безстрокові і тому з них надходжень немає, а так можна отримати грошенят. І комуністи тут ні до чого… Задумайтесь…
Наталья 05:52 #
Кутузова и Суворова не было в живых более, чем за сто лет до коммунистического режима. Они об этом режиме даже не знали. Сначала забудем их подвиги. А потом пере пишем историю, как мы воевали против Кутузова и Суворова
Владимир 16:19 # +1
Что решается этим абсурдным действом? Каким образом переименование улиц изменит условия жизни горожан в лучшую сторону?
По каким критериям критериям члены (иначе их не назвать) «тимчасової комісії по зміні назв вулиць» выбирали названия улиц? Просто возникает закономерный вопрос — они в школе то учились? Или они выполняли план по количеству улиц-претендентов на перименование?
Конечно, давайте переименовывать улицы, а почему бы и нет, других проблем нет в городе!
Переименованию улиц совершенно не мешает то, что:
1) детские садики пусть и дальше обслуживаются за счет родителей (зачем заботиться о нашем будущем — детях)
2) и школу достраивать не нужно — средств же не хватает…
3) поликлинику детскую привести в божеское состояние тоже не нужно — и так сойдет, денег то нет у города
4) привести в порядок дорожное покрытие в городе — а зачем, да тут тоже денег нет
5) провести ремнтно-восстановительные работы по канализационным сетям города — тоже нет денег, специалистов и техники, пусть жители ходят и вдыхают ароматы
6) налаживать снабжение электричеством дома — пффф, пусть радуются, что хоть иногда есть свет в доме
И перечислять можно долго и нудно, но вот на переименование улиц (смену документов и прочего кошмара, под который попадут люди) — всегда есть финансы, ресурсы, время и желание.

А давайте ещё снесем 90% зданий Вишневого — они же коммунистами строились, а начнем со здания Городской администрации!
Олександр 20:11 #
звернення мешканців вул. Піонерської м.Вишневого про переіменування
Депутату Вишневої міської ради
Нагорняку С.В.
КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
щодо недопущення перейменування
вулиці Піонерської в м. Вишневе
ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!
​Ми, які нижче підписалися, мешканці вулиці Піонерської в м.Вишневе, змушені звернутися до Вас для недопущення перейменування вулиці Піонерської в м.Вишневому.
​Як нам стало відомо, до 18 лютого 2016 року тимчасова комісія по зміні назв вулиць м.Вишневе, що мають «комуністичну» назву, приймає пропозиції від мешканців безпосередньо або через депутатів ради щодо перейменування вулиць.​ В оприлюдненому цією комісією переліку вулиць, які підлягають перейменуванню, міститься вул. Піонерська із запропонованими варіантами назв (Молодіжна, Весняна, Успішна).
​Переважна більшість мешканців вулиці Піонерської категорично проти зміни назви вулиці, оскільки для цього немає законних підстав.
​Критерії топонімічних об’єктів, що підлягають переіменуванню, наведені у пп. «є» п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:
1). назви, у яких використані імена або псевдоніми осіб, які обіймали керівні посади в комуністичній партії (посаду секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік, працювали в радянських органах державної безпеки;
2). назви СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік та похідні від них;
3). назви, пов’язані з діяльністю комуністичної партії (включаючи партійні з’їзди), річницями Жовтневого перевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917 року, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.
Підзаконні нормативно-правові акти, які тлумачили б ці критерії і при цьому носили б обов’язковий характер, — відсутні.
​Назва вулиці «Піонерська» походить від слова «піонер», що має наступне значення:
1) Людина, яка вперше проникає в новий, недосліджений край та освоює його.
2) перен. Людина, яка першою торує стежку в якій-небудь новій галузі діяльності; новатор, зачинатель чого-небудь.
3) іст. Член масової дитячої комуністичної організації, що об'єднувала радянських школярів віком від 9 до 14 років.
4) В Англії, Франції, Німеччині і до 30-х рр. 19 ст. у Росії – солдат саперної частини інженерних військ.
(Великий тлумачний словник сучасної української мови (ВТССУМ), ВТФ «Перун», Київ -2001)
Як бачимо, фахівці оцінюють «комуністичне» значення слова «піонер» лише третім за частотою випадків вживання, поруч із «військовим» значенням цього слова, яке взагалі не застосовується в сучасній українській мові. На цей час загальноприйнятим тлумаченням слова «піонер», що підтверджується тлумачним словником, є «людина, яка вперше проникає в новий, недосліджений край та освоює його».
За таких обставин відсутні підстави вважати, що назва вулиці Піонерської є такою, що підпадає під дію пп. «є» п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Крім того, вважаємо, що за існуючої соціально-економічної ситуації в країні перейменування зараз не на часі, оскільки від цього потерпатимуть люди, будуть змушені понести витрати та відчути відповідні незручності.
Враховуючи вищевикладене, просимо Вас донести до тимчасової комісії та органів влади, від яких залежить перейменування вулиць у м.Вишневому, позицію мешканців вулиці Піонерської: ми категорично проти зміни назви нашої вулиці, оскільки це суперечить чинному законодавству і призведе до незручностей і витрат.
МЕШКАНЦІ МІСТА ВИШНЕВОГО
№ пп
Прізвище, ім’я, по-батькові заявника
Адреса у місті Вишневому Києво-Святошинського району Київської області, індекс 08132
Підпис заявника
Дата підписання
Артур 20:53 #
Я и основная масса жителей улице Карла-Маркса.Категорически против смены названия Карла Маркса на представленные (Квітнева, Соборна, Прокопця, Тихохода). Тихохода и Прокоця это вообще дикая ахинея.
Менять смысле нет.Прислушайтесь к вашим горожанам.
Сергей 21:07 #
Думаю что я выражу общее мнение по поводу смены именования улиц.Даже постановка данного вопроса вызывает негодование.В плане того что закрываются глаза на более актуальные темы и в этом время проводится фарс по деятельность какой-то там комиссии.Деятельность которой полностью себя не оправдала. Переименованию улицы Карла-Маркса КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕТ.
Олександр 21:53 # +1
А.В.Суворов, М.И.Кутузов полководцы 1730 и1745г.р.«Пионеры»-роман Джеймса Фенимора Купера события1793г.книга издана 1823году.,, Следопыт", Зверобой,. стесняюсь спросить каким боком это относится к закону " о декоммунизации"??? наши депутаты и члены временной коммисии в школе учились? или без образования без школы экстерном в депутаты? фамилии напечатайте кто в коммисию входит и кто на сайты «цэ викладае на обговоення „i хто так уважно закон Украiни паплюжить i виставляе на посмiховисько громадi.
Олександр 22:01 # +1
и сколько вы на эти улицы в ремонт «освоили» и сколько реально метров асфальта за 23 года уложили? и сколько вы сейчас собираетесь потратить -бюджет?
Андрій 21:33 #
Вважаю, що проти перейменування вулиць виступають неграмотні люди з вузьким мисленням.
Виховувати дітей треба без тоталітарних назв… Може треба було лишити вулиці Геббельса і Гітлер-штрасе, бо це ж історія…
У нас так багато неграмотних людей… А позиція щодо назв вулиць — це не причина — це лише індикатор, того що наше суспільство на жаль заслуговує того гнилого совка в якому застрягло на 25 років…
Наші друзі -прибалти ці питання вирішили ще 25 років тому… І де ми а де вони?

Тепер власне до суті питання:
вул. Котовського — В. Івасюка

вул. Червоноармійська для зміни запропоновані — Степана Бандери — Мешкаю саме на цій вулиці, тому хочу щоб вона називалася саме так.

вул. Фрунзе — Романа Шухевича

вул. Горького — Незалежності

вул. Щорса для зміни запропоновані — Л. Курбаса

вул. Островського — Князя Святослава

вул. Орджонікідзе — Мазепи

вул. Суворова — Гроїв Крут

вул. Кутузова — Павла Чубинського
Катерина 09:25 #
Доброго дня.
Я вважаю, що в нашої держави є більш важливіші питання, ніж переіменування вулиць.
Це створює тільки великі незручності для мешканців цих вулиць. Треба буде переоформити купу документів, стояти в чергах в інстанціях.
І мені незрозуміло, навіщо зразу С.Бандера???? Він вважається найбільшим патріотом? Чому? Він також винищував українців. Вбивав жінок і дітей. Він нічим не відрізняється від Гітлера та Сталіна. Я проти, щоб вулиця носила його ім'я. Є багато гетьманів та письменників, які більше заслуговують на це.
Світлана Яременко
Шановна пані Катерино, у Вас не вимагатимуть негайного переоформлення документів. Згідно з чинним законодавством, після перейменування ніхто не мусить бігти до паспортного столу, щоб зробити відмітку про нову адресу.
Такі зміни можна зробити, коли буде зручно – наприклад, по досягненні віку, коли до паспорта треба вклеїти нове фото, або під час зміни місця проживання. Штамп із новою адресою у паспортному столі обійдеться у 85 копійок – таким є розмір державного мита.
Dvert 14:30 # +1
Карл Маркс цікавився українською історією та літературою, підтримував стосунки з прогресивними українськими громадськими діячами. Цікаво, що бабуся основоположника марксизму була родом зі Львова. У своїх конспектах праць Н. Костомарова і В. Леллевеля він розглядав соціальний устрій війська запорізьких козаків, оцінював їх участь у Тридцятилітній війні, звертав увагу на політику гетьмана Виговського І. та особливості боротьби за гетьманську булаву. Йому належить визначення Запорізькій Січі, як «козацької християнської республіки». В бібліотеці Маркса зберігалася книга М. Драгоманова «Українська література, заборонена російським урядом» (1878), видана французькою мовою. В ній основоположник марксизму зазначив місця, де йшлося про специфіку поезії Шевченка Т., про Кирило-Мефодіївському братстві. Маркс був особисто знайомий з першим популяризатором марксизму в Україні, економістом Н. Зибером, народником В. Фесенко, вченим і громадським діячем С. Подолинським. З останнім він вів листування.
Dvert 15:03 # +1
Великий інтерес виявляє І. Франко й до марксизму. Ретельно ознайомився з «Капіталом» і навіть переклав українською мовою 24-й розділ, написавши до нього передмову, в якій радив читачеві вивчити всю працю в цілому. Він також простудіював інші твори К. Маркса й Ф. Енгельса, зокрема, «Маніфест Комуністичної партії», а також «Становище робітничого класу в Англії», «Людвіг Фейербах і кінець німецької класичної філософії», «Анти-Дюринг» Ф. Енгельса. Вступ і дві перші глави розділу «Соціалізм» останньої праці Ф. Енгельса також переклав українською мовою.

Ідеї марксизму, особливо економічне вчення К. Маркса, справили істотний вплив на формування світогляду й політичних поглядів І. Франка. У наукових і публіцистичних працях він часто посилається на ті чи ті положення марксизму. У багатьох статтях («Хто є робітник?», «Як постала наймана праця?», «Що нам приносить праця?», «На кого ми працюємо?», «Хто винний?», «Про соціалізм» та ін.) він глибоко проаналізував тогочасний капіталізм, розкрив його експлуататорську природу, вказав на джерела прибутків капіталістів, нерідко посилаючись на К. Маркса. «Славетний німецький соціаліст Карл Маркс, — пише він в одній статті, — ясно довів, що саме з додаткових вартостей, урваних від робітників, постали всі капітали»
Ганна 02:38 #
А окрім паспорту (зміна назви вулиці де прописаний) чи не потрібно буде міняти документи на квартиру? Договори з обслуговуючими організаціями (газконтора, світло, водоканал)????
Світлана Яременко
Документи власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, у яких вказані старі назви, залишаються дійсними. Зміни до них треба буде вносити, тільки якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою квартиру, будинок чи інше майно. У такому випадку в документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Про зміни назв вулиць будуть повідомлені всі державні органи, а тому вони мають приймати документи як із новими назвами у адресах, так і зі старими.
Усі реєстри громадян мають бути приведені у відповідність до змін, певний час там паралельно «співіснуватимуть» старі й нові назви. Тому зміна назви в адресі не є підставою для відмови в отриманні субсидії.
Так само стара адреса у паспорті не може бути підставою не видавати виборцеві бюлетень. Дільничні виборчі комісії отримають списки вулиць, які були перейменовані, і зобов’язані видати бюлетені усім виборцям, які є у списках на цій дільниці.
Тетяна 17:53 #
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ, щоб перейменовували вулицю Жовтневу!!!
Аргументи:
1. Це ніяким чином не вплине на рівень життя населення.
2. Чому назва є комуністичної? Є місяць такий: жовтень! До чого тут Жовтнева революція? Назва вулиці є просто Жовтнева! Про ніяку революцію у назві немає і натяку!!! Отже, і перейменовувати її зовсім немає потреби!!!
3. Є багато важливіших і терміновіших речей, які потребують уваги, ніж перейменування вулиць!
Олександр 19:27 #
вы бы напечатали як це «покращання „после переименования улиц отразится на кошельке граждан.какой конкретно нотариус заверит бесплатно любую справку для суда, банка, налоговой паспортном столе овире, жеке, ит.д. и т.п.
Адмін
Адмін 01:04 #
Обов'язково буде такий сюжет. Нажаль цей процес невідворотний, і від нас нічого незалежить!
Ярослав 01:53 #
Треба перейменовувати на ім'я сучасних політичних «героїв», що б були завжди вакансії…

А по суті: якось не зрозуміло чому приклади назв дають «зверху», та ще з таким контрастом.

Стосовно Червоноармійської вулці: у Вишневому немає вул. Вишневої, або, наприклад, Милославської.

Чому б модератору не зробити формочку для пропозиції варіантів, а вже потім вибирати.
Світлана Яременко
Дякуємо за коментар. Пане Ярославе, приклади назв були запропоновані саме мешканцями міста під час обговорення в мережі Інтернет.Комісія тільки узагальнила пропозиції вишнівчан. Сьогодні до 16.00 години у всіх бажаючих ще є можливість внести свої пропозиції щодо перейменування. Це можна зробити, звернувшись до депутата свого округу, написати нам на електронну адресу: 250070@ukr.net, знайти на офіційному сайті міста, в мережі Інтернет, зателефонувати. До речі, пропозиція щодо вулиці Вишнева вже активно обговорюється. Не виключено, що саме вона і може стати альтернативною назвою однієї з вулиць міста.
Ярослав 13:18 #
Дякую, Світлано! Відправив на поштову скриньку. З повагою!
Алексей 08:53 # +1
Пропоную депутату Донець В.П. (працює вчителем) замість нікому не потрібного перейменування вулиць (всі розуміють що таким чином бандитська влада відволікає від проблем в країні) зайнятись пошуком коштів для добудови школи на південній стороні міста та припинити збір грошей в від батьків в школах міста.
Andr 10:11 #
Навіщо переіменовувати вулиці Кутузова, Суворова, Маркса, які не підпадають під дію закону? Кутузов і Суворов не були комуністами, а Маркс написав маніфест комуністичної партії у середині 19 століття і та партія не підпадає під визначення «комуністична партія», передбачене законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вулиця Карла Маркса є в Європейському Берліні. Праці Маркса мали великий вплив на Івана Франка, ЛесюУкраїнку, ТарасаГригоровича Шевченка
Олександр 16:46 #
жителi вул.Пiонерська зiбрали понад 70 пiдписiв проти перейменування i зареестрували в приймальнi мiськРади Вишневого коллективне зверненя громадян залишити назву Пioнерська.
Світлана Яременко
Дякуємо, комісія врахує Ваше звернення.
Олександр 17:38 #
просьба к членам тимчасовоi комiсii уважно прочитати закон Украiни «про декоммунiзацiю ,»и не менять названия улиц не попадающих под закон, не спросив согласия(обговорення громади).уже есть прецендент в черкасской обл. когда судом вернули прежнее название улицы.И какое обоснование(планируемого бюджета на переименование улиц).На школу N 1 достройку 400000 тыс.грн.а на переименование 1500000млн.грн. это сколько надо табличек заказать и по чем? они наверное из драг.металла?
Коментар видалено
Світлана Яременко
Пане Олександре, по першому питанню дякуємо за інформацію, комісія прийме до уваги Ваші зауваження. Що стосується другого питання, гадаю, воно відноситься до компетенції вищих органів влади.
Олександр 20:15 #
Ватутин Н.Ф. положил на букринском плацдарме 25 000тыс. солдат в 1943г., под Лютежем 85000тыс. Гражданских украинцев от 15-до 65 лет призвали в армию и тут же брошены в бой без обмундирования и оружия (так как были под окупацией немцами) сколько их утонуло, убито точной цифры нет.Командовал воронежским фронтом Ватутин.(был секретный приказ побольше утопить этих хохлов чтобы в сибирь лагеря меньше отправлять)Немцы убитыми, ранеными, пленными потеряли 20491тыс.! из 25000 советских солдат вошедших в днепр выходило 5-6тыс. при форсировании реки. Как командовали такие и потери. Уроженец Черкасс генерал Черняховский (герой советского союза) таких потерь не допускал. Суворов и Кутузов тоже говорят лучше воевали -правда не за коммунистов, но под декоммунизацию попадают
Елена 22:52 #
Тоже считаю, что надо переименовать улицу Ватутина. В Молодёжную, например.
Марина 01:09 #
Зачем трогать улицу Октябрьская? Делать больше нечего!!! Есть другие важные вопросы. Долбаная страна. Домайданились!!!
alexey_91
alexey_91 11:39 #
Злочинна влада! дайош долар по восєм!
Анна 02:36 # +1
Сміюсь з людей, які люто захищають назви по типу Карла Маркса чи жовтневої.)
Якщо ви кажете, що є важливіші питання, то вперед! Чому займаєтесь такими дрібницями? Почніть з себе. Якщо особисто вам щось не подобається в вашому місті то змініть це. Судячи з того, що на вашу думку за перейменування вулиць виступають лише неуки, то ви маєте знати як змінити світ навколо вас на краще! Якщо ви все знатєе окрім цього, нятякну… почніть з запитів ;)

А для того щоб почались зміни потрібно позбутись радянського сміття. Перестаньте жити минулим.
Володимир Ашманов
Кажуть: зараз не на часі. Саме зараз і на часі! Адже ця війна передусім психологічна й ідеологічна. Вони стріляють не лише по позиціях наших військ, вони стріляють у свідомість мас.

Очищення від радянського сміття має бути миттєвим. Так свого часу Ататюрк не розтягував задоволення коли знищував османську спадщину. Ледь не за два тижні Турція була переведена на латинську абетку, а за носіння фесок розстріляли кількасот османістів, що стало для них добрим уроком. Після того країна почала швидко розвиватися.

Ще одне: якщо на вашій автівці чи вашій оселі якийсь москаль напише слово «х… й», ви не чекатимете закінчення кризи, поки розчинник подешевшає, чи закінчення війни, коли москалі подобрішають, ви зведете цей напис одразу, без зайвих розмов.
Так ось, Ленін — гірше, ніж х… й
Олексій 05:03 #
На приклад вул. Щорса назвати в честь першого голови Вишневого Лєонєнко Ф.Н. (на цій вулиці він дожив до кінця своїх днів)
Олексій 05:14 #
1960–1963
Березень 1960 р. — постанова Верховної Ради УРСР про присвоєння населеному пункту міського типу станції «Жуляни» назву Вишневий. На час перейменування усі подвір'я тонули в буйному вишневому цвіті. Вже в перейменованому населеному пункті створили міську рада депутатів трудящих, на чолі якої був Федір Миколайович Леоненко.
1960 — населення Вишневого досягло 3800 осіб.
1960–1963 — відкрили першу 8-літню школу № 1, створили першу бібліотеку по вул. К.Маркса, 1 та літній кінотеатр. Господарчі організації Вишневого наводили за свій рахунок порядок на вулицях Залізничній і Лесі Українки.
Олексій 05:36 #
зрозумів, що не вспів!
Я за назви історічного походження міста…
P.S. інфа взята з вікіпедії
Олексій Л 21:54 #
прочитав новину про чергову сесію міськради за 18.02.2016. Це ганьба, а не декомунізація. Все квітково-щасливо-офігенне. Тільки не зрозуміло як гетьман Іван Мазепа зміг пробитися. Він жеж один з головних символів боротьби проти руского міра. Ай-йай-ай, товаріщі дєпутати. Нєдосмотрєлі.
Завантаження...