Підвищення тарифів на воду у Вишневому

Підвищення тарифів на воду у Вишневому

11 січня 2016 року набула чинності постанова Національної комісії, що здійснює державн е регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Згідно з постановою, для споживачів КП "Вишнівськводоканал" було встановлено тариф на послугу централізованого постачання холодної води в розмірі 6 грн 51 коп за 1 куб. м, тариф на послугу централізованого водовідведення - 6 грн. 81 коп за 1 куб. метр.

Варто зазначити, що тарифи на водопостачання були меншими, а саме: на централізоване водопостачання – 5 грн 06 коп., на централізоване водовідведення- 5 грн 13коп..

Директор Вишнівськводокан алу - Василь Соїч каже, що зміни на тарифи пов'язані з додатковими послугами. Проте, таке здорожчання не для всіх споживачів.

« Підвищення тарифів відбулось не для всіх споживачів, це підвищення тарифів виключно для абонентів які знаходяться в житлових будинках та багатоквартирних житлових будинках. В цей тариф увійшли повірка лічильників води, надання послуг обслуговування», - коментує пан Василь

Якщо говорити про якість води, яку споживають вишнівчани, Пані Ольга - начальник лабораторії КП "Вишнівськводокан ал" – зазначає, що вона в нормі. Воду перевіряють двічі на місяць. Всі звіти постійно здаються до санстанції.

Наразі ж, чи співпадає якість води та її ціна – однозначно невідомо. Проте, точно відомо, що для більшості людей будь-яке здорожчання неабияк впливає на гаманець.


Нагадаємо, з 1-го січня набув чинності Закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». У Законі чітко прописані принципи відносин між постачальниками та споживачами послуг. Якщо перекласти статтю 17 з юридичної мови (Повірка засобів вимірювальної техніки або просто – перевірка лічильників на відповідність вимогам), то виявиться, що відтепер стежити за термінами повірки, здійснювати її за власний рахунок і повідомляти про її проведення жителів має підприємство, яке надає відповідні послуги. В свою чергу споживачі відповідають за збереження і цілісність лічильника.

Пропонуємо вашій увазі інфографіку про зміни в законодавстві:

  • 23:00
  • 2822
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...