3-го лютого у Вишневому презентували групи швидкого реагування Києво-Святошинського відділу поліції.

3-го лютого у Вишневому презентували групи швидкого реагування Києво-Святошинського відділу поліції.

Біленькі автівки із червоно-синіми блимавками та хлопці у оновленій формі. Тепер нову поліцію можна побачити не лише в обласних центрах держави. З початком лютого реформовані правоохоронці почали патрулювати ще і вулицями Київщини.

У Києво-Святошинсь кому районі зміни встигли торкнутись Вишневого. Вчора пройшло урочисте представлення поліції мешканцям. Після короткої церемонії, на якій були присутні представники району й області, та урочистого гімну, у вишнівчан була нагода «з ніг до голови» оглянути новенькі автівки та сфотографуватись із поліцейськими.

Серед останніх, як розповідають самі патрульні, ті ж самі представники старої міліції. Втім, прийняли до лав нової поліції далеко не всіх. Лише тих, хто пройшов переатестацію. Долучатись до практики попередників, набираючи людей, котрі досі не працювали у цій сфері, тут лише планують.

Як розповідають самі хлопці (представників прекрасної статі серед них поки що немає), проходили ті ж випробування що і поліцейські по всій країні. Це практичне та теоретичне тестування та медична підготовка.

«Наша задача, в першу чергу, - це допомога громадянам. Це недопущення злочинів. Щоб жінки ходили спокійно, матері з дітьми також. Будемо старатися» - обіцяє один із поліцейських.

Нагадаємо, патрульна поліція сьогодні працює майже в усіх великих містах країни. Тепер черга дійшла і до менших населених пунктів. Як розповідає начальник патрульної поліції району, із Нового року стартують відкриття груп швидкого реагування по всій Київській області.

Патрулювання поліцейські почали у Вишневому, Крюківщині, Тарасівці та у Білій церкві.

  • 14:30
  • 1275
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...