Нова поліція запрацює у Вишневому

Нова поліція запрацює у Вишневому

Спокій на вулицях міста Вишневого тепер цілодобово охоронятимуть патрульні поліцейські. 3 лютого в 11:00 у Вишневому відбудеться презентація роботи груп швидкого реагування Києво-Святошинського відділу поліції. Захід пройде за адресою вул. Святошинська, 29 біля приміщення міської ради.

З 1 лютого на всій території Київської області розпочали роботу 83 групи швидкого реагування. Майже 700 патрульних працюватимуть за для спокійного життя громадян.

Групи швидкого реагування призначені для миттєвого реагування на заяви та повідомлення громадян, вжиття невідкладних заходів щодо попередження та профілактики порушень громадського порядку, негайного виїзду до місця події та розкриття злочинів за "гарячими слідами". Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники превентивної діяльності, патрульної служби та колишні співробітники Державтоінспекції. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв'язку.

Автор: Катерина Колган

  • 22:00
  • 2079
Артур Дорошенко
та колишні співробітники Державтоінспекції. Це вселяє надію.
Завантаження...