В бійці у Вишневому постраждала дівчина: хто винен

В бійці у Вишневому постраждала дівчина: хто винен

У групі dtp.kiev.ua з'явилась інформація про пошук невідомих, які побили дівчину у Вишневому.

"Проходила компанія і ми заважали їм на шляху, - пише автор посту, - стояли і курили, чекали таксі. Ми просто стояли в них на дорозі, і (вони) штовхнули дівчину. На слова дівчини, чи можна обережніше, розвернулись і просто ударом в обличчя "вимкнули" дівчину".

Автор також поділився фото, на якому встиг зафіксувати обличчя порушників. Також написав, що напад відбувся близько 23 години у західній частині Вишневого.

З відповіддю не забарились. Голова Національного корпусу Києво-Святошинського району Ігор Бердніков на своїй сторінці заявив, що подана інформація - наклеп.

"Перш за все слід звернути увагу на час та місце події. А було це о 22 годині біля нічного закладу з більярдом, караоке та баром. Тому не дивно, що велика компанія добряче підпитих молодих людей весело курила біля входу і чіплялась до перехожих", - написав Бєрдніков.

Потім почалась бійка між чоловіками, тим часом двоє дівчат напали на дружину Бєрднікова. При цьому голова Нацкорпусу оприлюднив відео, на якому видно перебіг бійки.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...