У скільки українцям обійдеться перехворіти на грип? (інфографіка)

У скільки українцям обійдеться перехворіти на грип? (інфографіка)

Останнім часом цим словом лякають не тільки дітей, а й дорослих. Цей незваний гість, який не збирається йти – грип. Протягом місяця грипом захворіли 300 тис. людей. Летальними випадками хвороба закінчилась для 155 українців. Найбільше забраних життів на Вінниччині, Одещині та Київщині.

Основні симптоми: температура - 38,5 градусів, біль у м'язах і загальна слабкість. При перших їх ознаках необхідно терміново звертатися до лікарів. Штам вірусу Н1N1 особливий тим, що піддається лікуванню в перші дні захворювання. Ті хто звертаються до медиків лише на 5-6 день перебігу хвороби, як правило мають сильні ускладнення або ж навіть летальні випадки.

Аби уберегтися рекомендують користуватись одноразовими пов'язками, уникати скупчення людей, дбати про чистоту рук, висипатись та добре харчуватись. МОЗ наголошують, що найефективніший засіб захисту – це завчасна вакцинація.

Найдешевший набір лікування від грипу складається з аспірину, фармазоліну, ремантадину, мукалтину - близько 88 гривень. Лікування домашніми методами обійдеться українцям в 81 гривню: лимон, журавлина, квашена капуста та калина. А якщо купувати дорогі ліки - більше 320 гривень.

Інфографіка грип

  • 22:10
  • 2754
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...