Чи закриють у Вишневому садочки на карантин?

Чи закриють у Вишневому садочки на карантин?

На карантин у Вишневому поки що закриті лише школи. А що стосується дитячих садків міста, чому вони ще й досі працюють та якою наразі є епідеміологічна ситуація у Вишневому? Саме з цього приводу 27 січня відбулася нарада заступника міського голови Майсурадзе Г.Н. із завідуючими дитячих навчальних закладів міста.

На порядку денному стояло головне питання дня – чи вводити карантин у дошкільних закладах Вишневого. «Завідуючі дитячих садочків одноголосно заявляли, що ситуація наразі стабільна, а відсоток хворих дітей не перевищує епідеміологічний поріг. Тому станом на 28 січня було вирішено почекати із введенням карантину», – повідомляє спеціаліст відділу торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту Світлана Яременко.

Щоденно працівники виконавчого комітету проводять моніторинг ситуації, пильно слідкують за графіком відвідувань дітьми дитячих закладів. А щоб взагалі убезпечити малечу від грипу, 28 січня виконавчий комітет Вишневої міської ради направив листа до Держсанепідемслужби у Київській області. У ньому відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», було зазначено прохання введення обмежувального епідеміологічного заходу, тимчасового призупинення навчального процесу у дошкільних навчальних закладах Вишневого.

Такий крок зумовлений вимогами чинного законодавства, оскільки виконавчий комітет, як орган місцевого самоврядування, може вводити обмежувальні заходи (зокрема карантин), виключно при наявності відповідного звернення Держсанепідемслужби.

Тепер рішення буде лише за Держсанепідемслужбою, а поки батьки відносно спокійні за здоров'я малечі. Призупиняти навчальний процес, на їх думку, поки що немає сенсу, так як ситуація стабільна та знаходиться під контролем.

Тож лишається чекати та сподіватися, що грип не торкнеться наших дітей і всі будуть здорові!

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

  • 17:00
  • 2946
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...