​У Вишневому ініціювали петицію про будівництво нової дороги

​У Вишневому ініціювали петицію про будівництво нової дороги

Активіст Андрій Орленко з ініціативною групою створив петицію щодо прискорення будівництва доріг, які покращать сполучення з Києвом.

"Стрімка забудова с. Софіївська Борщагівка та м. Вишневого спричинила потребу у покращенні транспортної інфраструктури: дороги не справляються з транспортним потоком, особливо у ранкові та вечірні “години пік”, - йдеться у тексті петиції.

Андрій Орленко у своїй петиції зазначає, що за генпланами Вишневого та Софіївської Борщагівки мала будуватись дорога по вулиці Боголюбова в рамках проекту по з'єднанню трас М-05 та М-06. Одгак наразі поряд з вулицею побудували житловий комплекс та садибні забудови, тож доцільніше створити там парк.

Активіст пропонує інший варіант: збудувати у Вишневому дорогу від вулиці Європейської вздовж залізничної колії до Кільцевої та спорудити багаторівневу розв'язку на виїзді з вулиці Київської, що у Софіївській Борщагівці.

Для того, щоб до генпланів ввели вищезазначені зміни, необхідно зібрати 5000 голосів. Наразі підтримали петицію 48 осіб.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...