Вишневе оснастять системою відеонагляду

Вишневе оснастять системою відеонагляду

Розмови про встановлення у Вишневому камер відеонагляду ведуться ще з 2011 року. З того часу була встановлена камера біля міської ради, проте далі справа не пішла. Проблеми з фінансуванням, коливання валют - саме це стало причиною призупинки проекту. Фахівцям довелося змінювати кошторис та адаптувати його до нинішніх реалій.

В 2016 році про ідею згадали та вирішили втілити її в життя. Один з кураторів проекту Ігор Гриньов розповідає, що до кінця року планують встановити 40 камер відеонагляду у місцях найбільшого скупчення людей:


«Вже визначено 17 місць, де будуть встановлені камери. В першу чергу ми хочемо охопити виїзди з міста, це дозволить оперативніше реагувати на викрадення автівок. Принаймні ми знатимемо в яку сторону поїхали зловмисники. Обов'язково буде камера у центрі міста та на перехрестях, аби працівники поліції мали більше даних про ДТП. Та й рівень злочинності зменшиться, якщо всі знатимуть, що у місті ведеться відеонагляд».

Фінансується проект поки що з міського бюджету, але якщо камери будуть встановлювати поблизу магазинів чи торгівельних центрів, приватних підприємців запрошуватимуть до співпраці. Слідкуватимуть за моніторами працівники ГФ «Спецзагін «Дельта».

Всі камери оснастять системою безпеки – при спробі викрасти її чи пошкодити, пристрій надаватиме сигнал на опорний пункт. А черговий передаватиме інформацію патрульній службі, яка знаходиться поблизу місця пригоди.

Анна ЛАПЕНКОВА

  • 11:35
  • 3153
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...