Для укладання договору на постачання газу достатньо надіслати в «Київоблгаз Збут» заяву-приєднання

Для укладання договору на постачання газу достатньо надіслати в «Київоблгаз Збут» заяву-приєднання

В зв'язку зі змінами на вітчизняному газовому ринку, які запроваджені Верховною Радою, урядовці зобов'язали споживачів укласти нові договори на постачання газу. Для зручності своїх клієнтів фахівці ТОВ «Київоблгаз Збут» розробили прості правила оформлення документів – при цьому навіть не треба відвідувати офіси газової компанії.

З набуттям чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», зокрема нових Правил постачання природного газу, постачання природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору постачання природного газу між постачальником та споживачем. Це означає, що умови договору однакові для всіх споживачів, а договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

«Нова спрощена процедура укладання договору не потребує двостороннього підписання, - пояснює директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков, - Тому не потрібно кудись іти чи стояти в черзі. Достатньо підписати заяву-приєднання та надіслати її до відділення ТОВ «Київоблгаз Збут», яке вас обслуговує». Також підписану заяву- приєднання можна вкласти у спеціальну скриньку в абонзалі, або передати контролеру при наступному його візиті.

Якщо з якихось причин клієнт не отрмав або загубив заяву-приєднання, її можна скачати з сайту ТОВ «Київоблгаз Збут» - kvgaszbut.104.ua, особисто заповнити та надіслати постачальнику.

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам затверджено Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500. Договір є публічним – з ним можна ознайомитись на веб-сайтах постачальника газу – ТОВ «Київоблгаз Збут» та державного регулятора НКРЕКП, також його опубліковано в друкованому виданні, що розповсюджується в межах території ліцензованої діяльності ТОВ «Київоблгаз Збут» - "Голос України" №249(6253) від 30.12.2015.

Крім заяви-приєднання, ніяких інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться. Аналогічна процедура передбачається і щодо підписання заяви-приєднання до умов договору розподілу.

У разі виникнення додаткових запитань, отримати відповідь на них можна звернувшись через Особистий кабінет споживача або зателефонувавши до контакт-центру за номерами 044 36 46 104, 097 104 5 104, 050 104 5 104, щодня з 8:00 до 20:00 год.

ТОВ «Київоблгаз Збут» (ліцензія видана Постановою НКРЕКП № 1588 від 21.05.2015) – здійснює постачання природного газу в Київській області. Обслуговує понад 800 тисяч побутових споживачів, майже 4 тисячі промислових та біля 1 тисячі бюджетних організацій.

  • 00:35
  • 5384
анна 01:47 #
Ознайомившись із діяльністю «Київоблгазу» (Київоблгаз Збут) БАЖАННЯ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ цього «підприємства» ЗНИКЛО повністю. Перш за все незрозуміло, яким чином можна було зробити таку кількість збитків самим собі, і це при тому, що більшість споживачів платять за газ, а у багатьох, хто має лічильники, ДИКА ПЕРЕПЛАТА!!! Ми одразу і за кольором, і за запахом відчуваємо, коли йде неякісний газ. Уже це вміння свідчить про надання послуг низької якості. Будівництво різних об"єктів безпосередньо на газопроводах є порушенням техніки безпеки, що в свою чергу може призвести до нещасних випадків, а працівникам так званого «підприємства» байдуже. Квитанція за травень 2015 просто шокувала. З травня минулого року норма зменшилася до 3 куб.м, гаряча вода була постійно, але чомусь нарахували 3,48 куба х 7,188 і найсмішніше отримали 25,04грн. Насправді 3,48Х х 7,188 = 25,01424 грн. Виникає питання: обраховуючи кожного клієнта на 0,02576 грн, Київоблгаз намагався зменшити свої млн збитки?! І на останок КВИТАНЦІЇ: іх або взагалі немає, або приходять у «свинячий голос». Може підкажете куди звернутися, щоб звільнити таких «господарів» від керування підприємством?
Завантаження...