Маршрутка - не собача будка!

Маршрутка - не собача будка!

Сьогодні Києві відбувся пікет Київської обласної державної адміністрації проти підвищення цін на проїзд у пасажирському транспорті, який на Київщині є найвищим з усіх регіонів України.

Серед вимог протестувальників — зменшення вартості проїзду на Київщині, відставка начальника управління інфраструктури КОДА Юрія Чередніченка, скасування останніх конкурсів на перевезення, оскільки вони були проведені з численними порушеннями, встановлення систем моніторингу руху транспорту.
В обуреної громади виникло безліч питань до влади, яка надає дозвіл на пасажирські перевезення, до перевізників, які за рік декілька разів підвищували вартість проїзду, один з них навіть збільшив ціну на 67%.
“Віддуватися” перед людьми довелося самому Чередніченку, якого засипали запитаннями та звинуваченнями у корупції, навіть вручили чемодан з грошима — номіналами різних валют. Це натяк, що перевізники вирішують свої питання через його кабінет.Як повідомлялося, 20 листопада у стінах КОДА пройшла нарада щодо справедливих тарифів на перевезення пасажирів та багажу на маршрутах, що проходять через Києво-Святошинський район.

На ній були присутні депутати, посадовці, перевізники та інші. Говорили про підвищення вартості тарифів, якість послуг, перевезення пільгових категорій громадян.
Перевізники скаржилися, що в середньому 73% собівартості при розрахунку вартості проїзду становить саме пальне, яке впродовж року зросло на понад 30%. Однак мітигнувальники запевняють, що тарифи на перевезення формуються непрозоро, без економічного обгрунтування, з численними порушеннями. Перевізники не вважають за потрібне враховувати думку пасажирів, “махлюють” з відстанями маршрутів та часом відправлення у рейс, набивають повні салони людьми тощо.


Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...