Смерть на морозі. На Київщині від переохолодження померло шестеро людей

Смерть на морозі. На Київщині від переохолодження померло шестеро людей

У поліції Київщини повідомляють, що минулі вихідні дні стали фатальними для шістьох мешканців Київської області, котрі померли від холоду.Четверо з них – на зупинках громадського транспорту.

Як зазначають медики, смерть від холоду найчастіше спричиняє зловживання спиртними напоями. Алкоголь розширює судини на поверхні тіла і призводить до швидкої втрати тепла. Це заважає судинам уберегти від тепловтрат внутрішні органи. Крім того, спиртні напої можуть послаблювати ваш контроль над ситуацією, що заважає вберегтися від ушкоджень. Викликати переохолодження також може недостатньо теплий або вологий одяг, тісне та мокре взуття, довготривале знаходження на вулиці у нерухомому положенні.
Основні симптоми переохолодження: блідість та оніміння шкіри, слабкість у тілі, сонливість, зниження температури тіла.
Уразі переохолодження слід якнайшвидше увійти до теплого приміщення; рухати кінцівками, щоб підсилити кровообіг у судинах, що замерзають, тільки не надто енергійно, щоб не зашкодити замерзлим тканинам; пити теплі напої, окрім алкоголю.
Для зігрівання не використовуйте грілку, тепло плити або каміна. Уражені ділянки втрачають чутливість, тому можна легко завдати собі опіків.
Аби уникнути проблем зі здоров’ям, необхідно дотримуватись простих рекомендацій: вдягайтеся тепло, не зловживайте алкоголем. Бережіть себе та будьте пильними до оточуючих, можливо, ваша уважність допоможе зберегти чиєсь життя.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...