Жахливі черги на «Укрпошті» (відео)

Жахливі черги на «Укрпошті» (відео)

По три-чотири години у чергах, галас та невдоволення людей – так наприкінці місяця виглядає відділення «Укрпошти» у Вишневому. Хто винен у цій ситуації та як її вирішити, розбиралися наші кореспонденти.

Отже, ситуація на «Укрпошті» дуже напружена, люди галасують, у кожного є свої претензії та зауваження. «Як тільки получаю пенсію, поспішаю заплатити за комуналку: якщо одразу це не зробити, то гроші закінчуються. А відбувається як? На людей просто ніхто не звертає увагу, ми стомо у чергах годинами. Це просто неможливо!» – каже пенсіонер Олександр.

Загалом люди говорять, що ця проблема ні одного дня, вона продовжується роками. Старики, матусі з маленькими дітками та інші містяни – у черзі всі рівні. «Вже четверту години стою тут – і ніхто на це не звертає увагу. У робітників то комп'ютери виснуть, то ще щось. А працює всього-на-всього декілька кас, а інший персонал сидить по кабінетам та п'є кофе», – говорить мешканка Уляна.

А чому працює так мало людей, чому об'яви про прийом на роботу не зникають зі стін «Укрпошти»? Відповідь на це питання досить проста – зарплатня маленька, тому люди просто не йдуть туди працювати. Тож так і живимо.

Вислухавши думки людей, вирішили звернутися за офіційною інформацією до начальника центру поштового зв'язку № 11 Андрія Говоровського. Відповідь була наступною: «Не в моїх силах надавати вам цю інформацію. Звертайтеся до генеральної дирекції прес-служби». Так і зробили – написали туди листа, але відповіді так і не отримали.

Тож особисто можемо поради лише одне – оплачувати комунальні послуги через Інтернет.

Звертаємося до молоді міста! Допоможіть своїм батькам та бабусям із дідусям освоїти науку сучасного світу або робіть це за них. Це займе всього-на-всього п'ять хвилин та збереже нерви та час!

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

  • 16:50
  • 1285
Адмін
Адмін 18:33 #
Офіційна відповідь УКРПОШТИ: Добрий день! Для покращення роботи відділення Центр поштового зв’язку м. Вишневе вживає усі можливі заходи з укомплектування штату. На сьогодні у цьому відділенні відкриті вакансії чотирьох операторів та заступника начальника, про що сповіщено Центр зайнятості.
Для усунення черг та оптимізації роботи в дні найбільшого навантаження для надання послуг залучаються працівники з інших районів.
Завантаження...