У Вишневому хочуть побудувати новий шляхопровід

У Вишневому хочуть побудувати новий шляхопровід

19 січня, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький за дорученням в.о. голови ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова провів ділову зустріч із мером м. Вишневе Іллєю Діковим.

У результаті перемовин досягнуто домовленостей щодо розроблення проекту для будівництва автошляхопроводу над залізничними коліями ст. Вишневе. Ця штучна споруда об’єднає північну та південну частини міста у районі вулиць Ломоносова та Балукова.

Орієнтовні строки втілення проекту стануть відомі пізніше.


UPD від 06.02.2018

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» за дорученням в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниці» Євгена Кравцова планує побудувати в м. Вишневе Київської області сучасний шляхопровід над коліями. Його будівництво зніме багаторічну проблему транспортного сполучення між центром та спальними житловими масивами, які активно розвиваються в місті-супутникові Києва.

«Це буде сучасний шляхопровід: з двома смугами руху в обох напрямках, тротуарами для пішоходів, новітніми технологіями освітлення та дренажу, безперешкодним доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями, - говорить керівник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. – Його спорудження дасть містянам можливість швидко та безпечно перетинати залізничні колії, без «пробок» та тривалого очікування перед закритим шлагбаумом, зменшить навантаження на діючий залізничний переїзд з активним залізничним рухом, насамперед приміським».
Роман Веприцький очолив комісію, яка виїхала на місце майбутнього будівництва, щоб визначитися з обсягами попередніх робіт, зокрема перенесенням інженерних комунікацій та залізничних споруд, які потраплять у зону будівництва.
До участі в роботі комісії були залучені й представники міської влади Вишневого, зокрема мер міста Ілля Діков. Передбачається, що місцеві органи влади братимуть участь у фінансуванні цього проекту, допоможуть також у формуванні дорожньої карти будівництва та проведенні низки робіт.
Наразі вже розпочато проектні роботи, якщо все піде за планом, старт будівництва шляхопроводу запланований на цьогорічне літо, а здача об’єкта в експлуатацію – на весну 2019 року.

Джерело: https://info.uz.ua

  • 15:55
  • 4494
Ірина 14:21 #
Мешканці сусідніх вулиць, що прилягають до вулиці Ломоносова-Балукова (спальний район), проти будівництва даного шляхопроводу, адже це автоматично перетворить спальний район на Кільцеву дорогу №2.
Громадські слухання не проводились (згідно статті 13 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. № 280/97-ВР) і на сесію, де приймалися такі рішення нас чомусь не запросили.
Ми налаштовані рішуче захищати власне житло і майбутнє своїх дітей в Європейській Україні!
Олександр 14:50 #
«Хотєть нє врєдно»! Жителі приватного сектору категорично проти та мають намір протистояти цьому свавіллю усіма законними методами. Черговий «проект» партії Шляшка по відмиванню коштів! «Шумопоглинаючий» забор всі бачили? vyshnevoe.com.ua/news/185-hetto-dlya-zhyteliv-vyshnevoho.html
Олена 14:42 #
Це стосується не лише вулиць Ломоносова-Балукова, а всього Вишневого. На даний час подивіться, що робиться на вулицях Лесі Українки і Чорновола, коли на Кільцевій дорозі затори. Уявіть що буде коли буде міст: вся Одеська траса переміститься в Вишневе. Міст потрібно, але за межами Вишневого, наприклад де промзона, щоб вантажні машини підприємств таких як «з-д Ковальської», «Бусел», металобази не проїжджали містом. Дорожні знаки не допоможуть, діючий переїзд це доводить на сьогоднішній день.
alexey_91
alexey_91 12:53 #
Тот случай, когда простых решений переезда нет:
— или пробки и вечно перекрытый переезд,
— или магистраль сквозь частный сектор и пробки в городе на случай пробок на окружной,
— или ждать реализации проекта кольцевой Вишневого и моста из ЖК софия на черновола, а до этого п1.
Короче, всё сложно
Усыч Руслан
Усыч Руслан 17:00 #
нам нужен городской транспорт свой, а не путепровод. В Киеве маршрутки по 4-5 гр у нас 15 жесть просто
Олексій 11:08 #
як мешканець Вишневого то проти цього шляхопроводу, він перетворить Балукова та частину Крюківщини у щось таке як на Ленінградскій площі у Киеві:( Мені здаеться що за гроші, які влада плануе витратити на будівництво, можно було б ЇМ поїхати до Німеччини або до Швейцаріі та подивитись як працюе сучастна автоматика на залізничних коліях у розвинутих странах, та ще й на решту від кошториса запропонувати декільком іноземним фірмам впровадити сучасні технологіі на залізничному переїзді. і все буде працювать нормально, і черги на переізді зникнуть. мабуть що ще й на школу щось лишиться…
але реалії-будувати щоб освоювати кошти та ширити лиця та гаманці наших чинуш…
Влад
Влад 21:49 #
Непросте питання. Ще за часів Радянського союзу планували будівництво цього моста. Тридцять років тому Вишневий був периферією Києва, десять років практично частиною Києва, зараз можна сказати, що де-факто вже Київ. На жаль збільшення новобудов і населення навколо Києва вносять свої корективи. Корінному населенню стає важче знайти роботу, бо зростає конкуренція за рахунок приїжджих та ін. Це мені теж не подобається. У майбутньому Вишневе стане районом Києва. Місто два рази хотіли приєднати до Києва перед московською олімпіадою і другий раз у 90…. Коротше, все складно.
Завантаження...