Переїзд у Вишневому можуть закрити

Переїзд у Вишневому можуть закрити

Тимчасово виконуючий обов'язки голови правління ВАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов 25 вересня ініціював створити спільну робочу групу для реалізації будівництва шляхопроводу в м. Вишневе і залучити для проекту кошти державного дорожнього фонду України.

Про це ПАТ "Укрзалізниця" повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

"Через залізничний переїзд у центрі міста Вишневе щодоби курсує 232 пари поїздів та його перетинає майже 5 тисяч автомобілів. Сьогодні керівник Укрзалізниці Євген Кравцов обговорив з місцевою владою деталі спорудження шляхопроводу на місці цього залізничного переїзду. За його словами, будівництво шляхопроводу у Вишневому може стати показовим проектом консолідації ресурсів дорожнього фонду, місцевої влади та залізниці", - йдеться у повідомленні.

Євген Кравцов безпосередньо на об'єкті обговорив з місцевою владою деталі спорудження шляхопроводу на місці залізничного переїзду майже в центрі Вишневого. Представники місцевої влади нарікають, що через велику інтенсивність руху поїздів переїзд часто закритий для проїзду автотранспорту. Це призводить до скупчення автомобілів в очікуванні відкриття шлагбаумів.

Кравцов зазначив, що зазначений переїзд - найвищої категорії, з черговим працівником, автоматичною сигналізацією і чотирма шлагбаумами, що відповідає вимогам безпеки. Для розвантаження міста від автотранспорту саме міська влада Вишневого повинна залучати джерела фінансування для будівництва шляхопроводу.

"З точки зору роботи залізниці немає питань до функціонування залізничного переїзду. Це питання дорожньої інфраструктури та пристосованості до потреб міста. Тому пропоную клопотати про залучення на будівництво шляхопроводу коштів державного дорожнього фонду України, звернутися до Міністерства інфраструктури з проханням включити цей об'єкт у перелік. З наступного року кошти дорожнього фонду будуть спрямовані на програму підвищення безпеки дорожнього руху в Україні. Будівництво шляхопроводу в Вишневому може стати яскравим прикладом такої програми в дії та співробітництва Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці та влади. На цьому об'єкті реально показати, як працює дорожній фонд", - повідомив в.о. "Укрзалізниці".

Керівник ВАТ "Укрзалізниця" підкреслив, що компанія усіма способами сприятиме підготовці необхідних документів і виконанню робіт. Кравцов також нагадав, що товариство вже ініціювало перед Мінінфраструктури спрямувати кошти з державного дорожнього фонду України на будівництво 4 шляхопроводів замість залізничних переїздів.

"Це найбільш соціально значущі об'єкти з підвищеним ризиком за інтенсивності руху автотранспорту. Ми запропонували виділити з державного дорожнього фонду 710 млн грн на будівництво шляхопроводів замість переїздів", - повідомив в.о. голови правління товариства.

  • 21:15
  • 977
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...