Переїзд у Вишневому можуть закрити

Переїзд у Вишневому можуть закрити

Тимчасово виконуючий обов'язки голови правління ВАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов 25 вересня ініціював створити спільну робочу групу для реалізації будівництва шляхопроводу в м. Вишневе і залучити для проекту кошти державного дорожнього фонду України.

Про це ПАТ "Укрзалізниця" повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

"Через залізничний переїзд у центрі міста Вишневе щодоби курсує 232 пари поїздів та його перетинає майже 5 тисяч автомобілів. Сьогодні керівник Укрзалізниці Євген Кравцов обговорив з місцевою владою деталі спорудження шляхопроводу на місці цього залізничного переїзду. За його словами, будівництво шляхопроводу у Вишневому може стати показовим проектом консолідації ресурсів дорожнього фонду, місцевої влади та залізниці", - йдеться у повідомленні.

Євген Кравцов безпосередньо на об'єкті обговорив з місцевою владою деталі спорудження шляхопроводу на місці залізничного переїзду майже в центрі Вишневого. Представники місцевої влади нарікають, що через велику інтенсивність руху поїздів переїзд часто закритий для проїзду автотранспорту. Це призводить до скупчення автомобілів в очікуванні відкриття шлагбаумів.

Кравцов зазначив, що зазначений переїзд - найвищої категорії, з черговим працівником, автоматичною сигналізацією і чотирма шлагбаумами, що відповідає вимогам безпеки. Для розвантаження міста від автотранспорту саме міська влада Вишневого повинна залучати джерела фінансування для будівництва шляхопроводу.

"З точки зору роботи залізниці немає питань до функціонування залізничного переїзду. Це питання дорожньої інфраструктури та пристосованості до потреб міста. Тому пропоную клопотати про залучення на будівництво шляхопроводу коштів державного дорожнього фонду України, звернутися до Міністерства інфраструктури з проханням включити цей об'єкт у перелік. З наступного року кошти дорожнього фонду будуть спрямовані на програму підвищення безпеки дорожнього руху в Україні. Будівництво шляхопроводу в Вишневому може стати яскравим прикладом такої програми в дії та співробітництва Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці та влади. На цьому об'єкті реально показати, як працює дорожній фонд", - повідомив в.о. "Укрзалізниці".

Керівник ВАТ "Укрзалізниця" підкреслив, що компанія усіма способами сприятиме підготовці необхідних документів і виконанню робіт. Кравцов також нагадав, що товариство вже ініціювало перед Мінінфраструктури спрямувати кошти з державного дорожнього фонду України на будівництво 4 шляхопроводів замість залізничних переїздів.

"Це найбільш соціально значущі об'єкти з підвищеним ризиком за інтенсивності руху автотранспорту. Ми запропонували виділити з державного дорожнього фонду 710 млн грн на будівництво шляхопроводів замість переїздів", - повідомив в.о. голови правління товариства.

  • 20:15
  • 4210
DODGE 318
DODGE 318 03:49 #
В.О.-це хто? Сьогодні є-завтра нема,і знову страждають люди простоюючи в пробках на кільцевій, коли потрібно в Крюківщину потрапити і т.п. Найшли спосіб обікрасти казну. 100%, а розв'язку так і не зроблять… Коли вже людина зрозуміє, що так буде не завжди,і що багато людей викладали там де його вчили,і що потрібно зупинитися, не красти нахабно, при цьому дивитися в очі своїми глазьонками, с… а, думаючи що всі навколо дибільчики, а він розумний та всіх обдурив. А виходить так, що цій тварині просто вірили… вірили більше, ніж потрібно. І завтра, підрізавши Вашу автівку буде махати гнилим посвідченням та погрожувати, пригати як мавпа горлаючи всім відомі фрази, живучи за рахунок людей йому по… на всіх, бо він перець крутий… забуваючи про те, що від кулі рідко врятовують таких хитровимаханих п… с.тов. Дякую, Шановні.
виталий 12:18 # +1
не дай боже данной «розвязке» мы же не сможем дорогу перейти из-за количества автотранспорта, я коренной житель 43 года, но я уже живу не в уютном пригороде, -это терариум для «индейцев» со всей Украины, какого хрена вы все сюда прётесь, стройте рай дома.
Александр 15:07 # +1
Витиалий, респект! 100% истина! Только почему наши бонзы дают разрешение на застройку?! А «индейцы» действительно приперлись, а теперь в выходные и на праздники сталпливаются на Октябрьской (пардон Эвропейской) и «развлекаются». Сад вырубали- будет очередной «Утный» квартал. А новостройки в разделе «инфраструктура» пишут- три школы, четыре садика… А сами что твари построили?
Завантаження...