Керівник гумористичної студії «Мамахохотала» відвідав Вишневе

Керівник гумористичної студії «Мамахохотала» відвідав Вишневе

У неділю, 24 січня, у Вишневому відбулася зустріч із керівником гумористичної студії «Мамахохотала» Романом Грищуком. Організатором цієї події став молодіжний центр «Freedom». Формат обрано не випадково: концерти цієї студії збирають повні зали і регулярно транслюються на телеканалі "НЛО-ТВ", а Роман є не тільки її керівником, алей автором, ведучим і актором. Тож кожен бажаючий мав змогу поспілкуватися у вільній формі з популярним діячем.

За словами Романа, це його перша публічна лекція у цьому році. «Я не очікував, що на цю зустріч прийде так багато людей, і дуже вдячний за те, що ви зараз тут, не дивлячись на погодні умови. Мені також приємно, що ми з вами ще й сусіди, — я живу неподалік від Вишневого», — привітав глядачів засновник «Мамахохотала».

У першій частині зустрічі Роман розповів трішки про себе, перш ніж почати вільне спілкування із учасниками. Так, присутні дізналися, що перші кроки ця команда молодих гумористів зробила ще за часів КВК — «доки він був ще живий в Україні». Спочатку виступали за рідний КПІ, згодом почали займатися своїми невеликими проектами. Зараз «Мамахохотала-шоу» — це перше телевізійне стендап-шоу в Україні. Окрім стендапів від учасників, в ефіри часто потрапляють і різноманітні постановчі номери, відеоролики, та ще багато іншого.

Перше очевидне питання у глядачів виникло одразу: чому саме «Мамахохотала»? Звідки взялася ця назва? «Ви знаєте, це питання нам самим не дає спокою. По закінченню діяльності, пов'язаної з КВК, коли ми вже вирішили створити власну студію, гостро виникла потреба підібрати оригінальну назву, в якій водночас буде щось рідне та близьке — це слово мама, — та відображала нашу діяльність — хохотала. Ще був критерій, аби цього слова, нашої назви, не було в пошуку в мережі, тобто дещо унікальне, універсальне. Зараз, після четвертого сезону, ми вже розуміємо, що воно не зовсім підходить для вечірнього молодіжного шоу, тож будемо трішки змінювати формат. Є в нас деякі номери та рубрики, які батькам, в тому числі й мамам, краще не дивитись. На п'ятий сезон вирішили: назву змінювати неможна, але й так залишити також не варіант, тож будемо змінювати акценти. Тепер це буде «Шоу від студії Мамахохотала»», — пояснив керівник студії.

Майже дві години тривала ця зустріч — глядачі не хотіли відпускати Романа, питань було дуже багато. Так, запитували про відчуття успіху, про творчий процес, цікавилися навіть особистим життям. Багато говорили про захоплення, подорожі, зльоти та невдачі його команди. Не обійшлося і без жартів — на найцікавіші репліки пан Грищук відповідав уривками власного шоу, тому в залі панувала атмосфера скоріше дружніх посиденьок, а не офіційної зустрічі.

Молодь Вишневого

Наприкінці талановитий лектор сам звернуся до глядачів: «Я дуже сподіваюся, що мої слова, поради, які сьогодні тут пролунали, у вас десь залишаться в пам'яті. Ніколи не припиняйте мріяти та діяти, зробіть хоча б щось для досягнення своїх мрій. Не бійтеся провалів та невдач — це все досвід, який дає вам змогу зрозуміти, що саме ви робили не так. Не треба зупинятися — якби ми колись зламалися після поганого виступу, то не мали б зараз те, що маємо. Успіхів!».

  • 08:45
  • 831
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...