Вітаємо з Новим Роком жителів міста Вишневе!

Вітаємо з Новим Роком жителів міста Вишневе!

Ось вже і підходить до кінця цей рік. Згідно зі Східним календарем, на зміну амбітній Вогняній Мавпі прийде знак, який пророкує бути більш успішним і незабутнім — Вогняний Червоний Півень. 2017 рік обіцяє бути неспокійним та непростим, але водночас яскравим та неповторним. Оскільки символ прийдешнього року — вогонь, то можливі пристрасті у всіх життєвих сферах. Кажуть, що цей рік порадує стабільністю і добробутом молодят, тому всі бажаючі створити міцний шлюб неодмінно повинні одружитися цього року, а вже створеним сім'ям слід чекати другого медового місяця; дітки, які народяться в рік Півня будуть цілеспрямованими та неординарними особистостями; всі починання будуть увінчуватися успіхом, а на роботі чекає кар'єрний зріст.

Побажаємо ще до всього цього миру та злагоди на нашій землі. Щоб новорічної ночі лунали святкові салюти, а не свистіли кулі, бо як то кажуть: як Новий рік зустрінеш — так його і проведеш. Побажаємо також стабільності і щоб ми не потребували субсидій, бо мали б змогу гарно заробляти у власній державі. Побажаємо ще віри, щоб укотре зіштовхнувшись із несправедливістю — не опустити руки. Загалом, можна багато чого побажати, та, напевно, кожен сам знає, що йому потрібно, головне, щоб все це здійснилося!

Здоров'я всім нам, гармонії, взаєморозуміння, щирих посмішок і добрих людей навколо. З Новим роком та Різдвом Христовим!

А тим часом порталу ВИШНЕВЕ.укр виповнюється рік. Що ж ми встигли зробити протягом цього терміну? Розробили та запустили електронний сервіс "Проблеми міста", де на спеціальній карті позначаються всі проблеми, які турбують жителів (від ремонту доріг до порушення закону), було опубліковано 65 звернень містян. За допомогою небайдужих працівників Вишневої міської ради, комунальних служб та деяких депутатів вдалося вирішити близько 40 питань, це є показник того, що проблеми набувають розголосу і влада вже не може закривати на них очі.

На сайті постійно оновлюється розділ "Об'єкти інфраструктури", де міститься каталог підприємств, в який весь час додаються нові заклади, на карті Вишневого, ви знайдете школи, дитсадочки, магазини, державні установи та інші об'єкти, та контактні дані. Майже щодня додаємо новини міста Вишневе, які за рік прочитали більше 200 тисяч разів. На порталі працює зручна дошка оголошень, яка, звичайно, не конкурент OLX, але вишнівчани її вподобали і активно додають туди власні оголошення. Також. зовсім нещодавно запустили онлайн-трансляцію з вебкамери, що встановлена на залізничному переїзді.

Ми будемо робити все можливе, щоб і надалі удосконалювати сайт та робити його цікавішим, кориснішим та зручнішим для Вас, наші дорогі читачі. Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Адміністрація ВИШНЕВЕ.УКР

  • 10:40
  • 2610
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...