У Вишневому урочисто відкрили ялинку (відео)

У Вишневому урочисто відкрили ялинку (відео)

Сьогодні, 19 грудня 2016 року у центрі міста на площі біля фонтанту у Вишневому пройшло урочисте відкриття новорічної ялинки.

На дійстві був присутній Святий Миколай, який побажав у новому році миру та злагоди. Після Святого Миколая з привітаннями виступив заступник міського голови Георгій Майсурадзе. Після побажань, ведуча разом із присутніми вишнівчанами на центральний площі попросили засвітити ялинку. Ялинка стоятиме на площі традиційно до завершення свят.

Варто зазначити, що цього року міська рада не давала дозвіл на встановлення дерев'яних будиночків, які в минулому році стояли порожніми впродовж всіх святкових днів, тож на новорічні ярмарки вишнівчанам доведеться вже традиційно їздити до Києва.

  • 22:10
  • 4733
Софія 09:54 #
Після відкриття Миколай слухав віршики і роздавав пряники. Цікаво й приємно дітям. Але! Що ж робити із нашим «стадним» комплексом? Набігли мами-бабусі, оточили цього Миколая, тиснуться. Хтось впробував запропонувати стати в чергу — ноль на масу. Людоньки, свята починаються, може, давайте вже якось вчитися самоорганізовуватися, ставати в чергу…
Вадим 13:42 #
В цьому році ялинка супер!
Завантаження...