Автомобільний тунель під залізницею у Вишневому: бути чи не бути?

Автомобільний тунель під залізницею у Вишневому: бути чи не бути?

Два місяці тому Вишнева міська рада запустила сервіс електронних петицій, через який вишнівчани можуть надсилати електронні петиції (звернення) керівництву міста.

Електронні петиції можуть стати для влади ефективним каналом зворотного зв'язку з населенням. Підтвердженням цього є те, з якою активністю вони створюються. Нині на сайті можна ознайомитися із 13-ма такими зверненнями. Більшість із них стосується благоустрою міста та будівництва. Наприклад, вишнівчани просять облаштувати загороджений майданчик для вигулу та тренування собак, зобов’язати ЖЕДи м. Вишневе підписувати з мешканцями будинків кожного місяця акти виконаних робіт, дозволити жителям міста користуватися оновленим стадіоном, вирішити проблему пішохідної зони вздовж вул. Київська до промислової зони та ін.

Із збором підписів справи йдуть не менш активно. Так, одна з перших петицій вже набрала необхідну для розгляду кількість голосів, а ще одна "Впровадження системи "Відкритий бюджет" на сайті міста Вишневе" на 17.11.2016 зібрала 88 підписів.

Варто зазначити, аби петиція потрапила на розгляд до керівництва міста потрібно зібрати не менше, ніж 100 підписів.

Петиція від 25 жовтня «Вирішити проблему комфортного автомобільного з'єднання між південною та північною частиною міста через залізничний переїзд» зібрала необхідну кількість голосів ─ 103 підписи та була переміщена до розділу «Петиції які знаходяться на розгляді». Через 17 днів автор петиції отримав офіційну відповідь. Текст відповіді публікуємо нижче.

"Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розглянуто петицію № 2, щодо вирішення проблеми комфортного автомобільного з'єднання між південною та північною частиною міста через залізничний переїзд. За результатами розгляду петиції, в межах наданих повноважень, повідомляємо наступне.

Розуміючи важливість з’єднання південної та північної частини міста, Міськвиконкомом Вишневої міської ради ведеться постійна та наполеглива робота щодо вирішення даного питання. Так за останній час було зроблено наступне.

Після проведення консультацій із представниками ПАТ «Укрзалізниця» було сформовано комісію по визначенню можливості та умов для проектування тунелю під залізничними коліями в межах станції Вишневе. Проведено комісійне обстеження земляного полотна, пристроїв колії, зв’язку та електропостачання. За результатами роботи комісії було визначене можливе місце будівництва тунелю для з’єднання вулиць Ломоносова та Балукова та сформовано необхідні умови для перетину залізниці, що було зафіксовано у відповідному Акті комісії. Також було отримано лист ПАТ «Укрзалізниця» щодо погодження та подальшої підтримки і сприяння у вирішенні зазначеного питання.

Для здійснення подальших дій, а саме розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва тунелю, дане питання було розглянуто на сесії Міської ради та передбачено відповідне фінансування на 2016 рік.

За результатами роботи комісії було отримано Технічні умови від ДТГО «Південно-західна залізниця» та розпочато роботу щодо формування земельної ділянки згідно чинного законодавства.

Після заключення договору було розроблено проект землеустрою, який на сьогодні погоджено в районному відділі архітектури та направлено на погодження в районе управління Геокадастру України.

Також в листопаді було заключено договір та розпочато проектно-вишукувальні роботи щодо розробки техніко-економічного обґрунтування «Реконструкції вулиць Балукова та Ломоносова в м. Вишневе з будівництвом шляхопроводу, що їх з’єднує».

Щодо графіку роботи переїзду в м. Вишневе, повідомляємо, що питання порядку улаштування, обслуговування та утримання залізничних переїздів, що експлуатуються на залізницях України, відноситься до компетенції Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Згідно з ст. 23 Господарського кодексу України, встановлено, що органи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження щодо суб’єктів господарювання виключно в межах, визначених Конституцією України, законами про місцеве самоврядування та іншими законами. Відносини органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання у випадках, передбачених законом, можуть здійснюватися також на договірних засадах. Незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання забороняється.

Враховуючи зазначену інформацію пропонуємо Вам звернутися до вищевказаного органу який наділений необхідними повноваженнями для вирішення питання, щодо графіку роботи переїзду.

Також, повідомляємо, що біля переїзду в місті Вишневе було встановлено веб - камеру яка працює в режимі он-лайн та є доступною до перегляду цілодобово через мережу інтернет" - йдеться у відповіді.

Веб-камеру на залізничному переїзді, можна переглянути за посиланням - Залізничний переїзд Вишневе

Голосування:

Як ви вважаєте, чи буде побудований тунель під залізницею у Вишневому?

  • 65% 227
    Так
  • 35% 123
    Ні
Проголосовало 350 человек Воздержалось 12 человек
Все опросы
  • 18:35
  • 8566
Елена 13:09 #
Я верю что у вишневского мера получится построить там тонель… идея очень хорошая, правильная и современная. ВИШНЕВОЕ сейчас выглядит достойно… все дороги освещены… парки облагораживаются… благодарим за современный подход и действия на заявления… но у меня к Вам огромная просьба, по ул Південна там заканчивается територия Вишневого есть заброшеное не облагороженное место… стыдно сказать и прлйти рядом стыдно… там вербовая роща с канавками где кучкуются бомжи и наркоманы… там мусор никто вообще не убирает… бомжи три года назад отгародили себе територию и стали сносить туда весь мусор… и у них там появилось место для жилья… обзавелись собаками… то место очень требует Вашего внимания… часть забора рухнула и весь мусор разлитается по Вишгевому и Крюковщине… участок там небольшой но очень требует вашего внимания… бомжи пнрешли жить в саброшеный дом и тот забор им уже не нужен… убрать его с мусором никто не хочет… прлшу помочь и отреагировать… экскаватором зачистить тот мусор… сделать освещение… страшно ходить на остановку к 306 маршрутке, и большая просьба решить вопрос с вербами… сделайте там скверик с площадками для детей в Вишневом очень много молодых семей… и деток… постройте там спортивную площадку для взрослых… чтоб можно было проводить свой досуг… прошу убрать мусор и забор и привесьи в порядок ту територию… Огромное Вам спасибо за понимание… верю что вы поможете!!!
анна 23:20 #
Прошу розглянути можливість розв'язки роз'їзду з тунелю. ОДНОСТОРОННІЙ рух по вул Ломоносова на заїзд в тунель виїзд по Балукова (за ветеринарну лікарню) потім між пром зоною і приватними будинками Крюківщини (вул.Польова) з виїздом на вул.Південна потім на Чорновола. В зворотньому напрямку, також ОДНОСТОРОННІЙ заїзд з вул.Балукова (повз будівлю міліції)через тунель по вул.Залізнична з можливістю надалі розвантажити по вулицях Святошинська, Квітнева (К.Маркса), Зелена. ОБОВЯЗКОВОЮ УМОВОЮ, проїзд має бути МАКСИМУМ для маршруток, вантажний транспорт має їхати по кільцевій. Звичайно бензин дорогий, але хіба людські життя дешевше?!.. Даний варіант розв'язки дає можливість, на мій погляд, зменшити витрати на будівництво, адже ширина кожної полоси має бути згідно ПДР 5,50м, а значить ширина тунелю становитиме 12-15 м. Також така ширина, можливо, охолодить «гарячі голови» шумахерів. Особисто для мене така розв'язка збільшить інтенсивність руху біля мого будинку, але вважаю, що для міста це було б корисно. Все можна вирішити, було б бажання у можновладців.
Денис ДОНЕЦК 22:41 #
парни, неужели некому нарисовать по-быстрому проектик, получить одобрение в вашем городской управе, разместить тендер на работы и материалы на PROZORRO. лаве на реконструкцию дорог и т.д ЕБРР РЕГУЛЯРНО ВЫДЕЛЯЕТ, но их не могут использовать полностью т.к. НЕ ВСЕГДА ЕСТЬ ПОД ЧТО( отсутствие проектов (!!!) на реконструкцию) ТАЩИТЕ СВОЙ ТУННЕЛЬ!!!
alexey_91
alexey_91 10:52 #
Ушел рисовать проектик путиловского моста
Завантаження...