Кіноніч у Вишневому

Кіноніч у Вишневому

Починаючи з грудня 2015 року активісти молодіжного руху «Я с Вишни», за підтримки молодіжного центру «FREEDOM», комунального закладу «Палац культури та мистецтв», а також виконкому Вишневої міської ради проводять нічні кінопокази для вишнівчан.

Наступна зустріч відбудеться в ніч з 23 на 24 січня. Для перегляду організатори підготували три стрічки Гая Річі. «Ми очікуємо, що на показ завітає більше 50 чоловік. Першого разу було чоловік 30, наступного разу прийшло 50. Кожного разу кількість відвідувачів збільшується. Здавалося б – ніч, люди будуть спати. Але, ні. Молодь залюбки ходить на сеанси», - розповідає в.о. директора КЗ «Палац культури та мистецтв» Олександр Шадров. Починається кіноніч о 23:00 23 січня. Вхід – 20 грн. Як пояснюють організатори, це не шлях заробити, а можливість компенсувати витрачені кошти: «Ми встановили мінімальну вартість – 20 грн. Натомість глядачів чекають безкоштовні напої (чай, кава), печиво та інші смаколики. Першого разу ми вклали свої власні гроші, але постійно робити це немає змоги».

Варто зауважити, що схожі заходи користуються популярністю у всьому світі. Зокрема у Києві є так звані анти-кафе, де діє погодинна оплата перебування, а напої та їжа подаються безкоштовно. У таких закладах можна приємно провести час за грою, читанням книг, переглядом фільмів або прослуховуванням музики. «У нас у Вишневому є чудова можливість організувати щось схоже: є проектор, великий теплий зал та група активістів. Ось ми і подумали: а чому б не спробувати?», - зауважує Олександр Шадров. Головна цінність таких кінопоказів – дружня атмосфера, яку не створять київські кінотеатри на сотні місць. Переважно переглядом фільмів зацікавилися підлітки, хоча приходять і вишнівчани до 30 років.

Єдине правило – вхід напідпитку чи з алкогольними напоями забороняється. Аби забезпечити порядок біля міської ради чергуватимуть бійці ГФ «Спецпідрозділ «Дельта». Тож, приходьте на «Кіноніч у Вишневому» та діліться своїми враженнями!

  • 13:30
  • 928
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...