Вишнівчанка просить побудувати Будинок творчості та культури в місті Вишневе

Вишнівчанка просить побудувати Будинок творчості та культури в місті Вишневе

Жителька Вишневого Ірина Ткачук звернулася до Вишневої міської ради з проханням розробити проект Будинку творчості та культури у м. Вишневе.

«Протягом останніх років наше місто дуже стрімко розвивається та забудовується, з’являються цілі нові мікрорайони, народжується дуже багато дітей. Зайве наголошувати, що в місті дуже незручно з гуртками для дітей, практично немає творчих майстерень, театральних гуртків тощо, а ті, що існують, коштують часто недешево. Враховуючи відсутність повноцінного будинку культури та творчості, пропоную РОЗРОБИТИ ТА ВПРОВАДИТИ проект будівництва власного Будинку творчості в місті Вишневе, що дало б змогу об’єднати в одному приміщенні музичну школу, будинок творчості та концертну залу для проведення конкурсів, вистав, урочистостей тощо.

Також, вважаю за необхідне, передбачити приміщення для проведення виставок та експозицій. Отже, необхідність такого Центру назріла, і вже досить давно. Треба лише її реалізувати. Тим більше, в місті ще й досі є великі промислові зони, які можна використати не під зведення багатоквартирних будинків або супермаркетів, як би це не було вигідно, а для побудови справжнього Будинку творчості. Давайте разом подбаємо про наших дітей», - написала вишнівчанка в своїй петиції, яку закликала підтримати.

Покрокова інструкція для подання або підтримки петиції

  • 21:10
  • 4110
Тетяна 07:48 #
Підтимую. Це дуже важливо!
alexey_91
alexey_91 11:12 #
Уважаемая Администрация, у вас нету инфы о том, есть ли в планах постройка чего-либо социально полезного в городе?
Помнится, Акварели планировали спорткомплекс с бассейном, кинотеатр кто-то хотел реставрировать, но кризис подправил планы=( Сейчас что-то такое планируется частными или гос. инвесторами?
Сергій
Сергій 12:56 #
Шановна адміністрація! До кого можна звернутися за реальною допомогою? Потрібно розробити проект дитячих садочків у кілкості 2-3, та загальноосвітніх шкіл 1-3 ступенів у кількості 1-2. Їх катострофічно не вистачає місту! Тим більше що в місті є промзони які можна віддати під навчальні заклади.
Стосовно гуртків, виявляється у нас в місті широко розвиненим є тільки гуртки танців, та кілька спортивних секцій. Чому не можна організувати технічні гуртки, фотогуртки, та кілька інших різносторонніх напрямків.
Вера
Вера 10:46 #
Зачем? Мэрия земли раздает только застройщикам высоток, при этом каждый раз перед раздачей обещают садик, школу, поликлинику и т.д. — а потом отдают под еще десяток домов, превращая Вишневое в шанхай
Адмін
Адмін 23:54 #
Шановні дописувачі. Про жоден новий соціальний об'єкт (такий щоб з нуля) у Вишневому ми не чули. (нерахуємо довгобуд, -школу №1 та добудову корпусів садочків).
Сергій
Сергій 18:14 #
Цікаво, а ми, прості мешканці міста можемо висловити свою недовіру діючій місцевій владі на законних підставах? Такий мер та переважаюча більшість депутатів, мені здається, громаді міста не потрібна. Що реально було зроблено для міста за останні років 5? Які соціальні заклади були створені з нуля? Я про такі нажаль не чув. Але розумію, що до влади прийдуть такі ж самі, і в результаті нічого не зміниться…
Вера
Вера 10:53 #
Влада дерибанит землю. какие соцобъкты, им не до того, плиточкой все обложили — и хватит

petition.vyshneve-rada.gov.ua/uk/petitions/maratorij-na-bagatopoverkhnevu-zhytlovu-zabudovu-na-terytoriyi-mista-vyshneva-do-vyrishennya-sotsial-nykh-infrastrukturnykh-problem
Житель Вишневого 22:17 #
Вы еще учтите что на наши соц. объекты дают нагрузку застройщики Софиевской Борщаговки и Крюковщины. Четвертую школу вобще ЖК София оккупировала. Так что я б вопрос ставил шире, не только приостановить строительство новостроев в Вишневом, а на время решения соц. проблем запретить без прописки пользоваться нашими садами, школами и тд. Реально достали, когда уже подавитесь своей властью и деньгами. Надо в срочном порядке потребывать с наших депутатов и мера е-декларации заполнить и посмотреть о городе ли они беспокоятся или о своих карманах.
Петр 23:38 #
А Ви готові свою йо-декларацію заповнити, з рухом неоподаткованих коштів на банківських рахунках, з покупками що невідповідають рівню вашого доходу???
Житель Вишневого 09:09 #
Я готов, мне скрывать нечего.
Вера
Вера 10:48 #
наш мэр и его команда НЕ подали е-декларации… хотя должны были
Завантаження...