Найболючіша проблема для всіх нас - зростання тарифів, - Пантель Євгеній

Найболючіша проблема для всіх нас - зростання тарифів, -  Пантель Євгеній

Під час виборів до органів місцевого самоврядування у Вишневу міську раду зайшло багато молодих та перспективних політиків. Зокрема, голова фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», депутат ВМР Євгеній Пантель. В місцеву раду депутат прийшов, перш за все, відстоювати інтереси громади Вишневого.

– Євгенію Петровичу, рік тому Вас обрали депутатом Вишневої міської ради. Скажіть, що спонукало Вас йти на депутатську роботу?

– До ради спонукали йти самі ж мешканці, сусіди, які хочуть займатися питаннями, що потребують особливої уваги. Основне, з чим йшов на депутатську діяльність – це вирішення, як маленьких проблем, що починаються з подвір’я будинку, так і загальних, міських. Мрію, щоб кожен мешканець Вишневого жив комфортно у своєму будинку та місті.

– З якими питаннями найчастіше звертаються до Вас виборці?

– Я очолюю 8 округ (провулок Поштовий, вул. Квітневу, Л. Українки, буд. 33-А, Святошинську, буд. 2-20), та 19 округ (вул. Машинобудівників, буд. 17-А, Святошинську, буд. 40-А, Святошинську, буд. 42). Найболючіша проблема, напевно, для усіх нас - зростання тарифів. Тому зараз проводжу роз’яснювальні зустрічі зі своїми виборцями, адже це питання нікуди не подінеться, люди розуміють, що потрібно сплачувати. Але якість надання послуг контролюватиметься мешканцями ретельніше. Люди хочуть знати, за що платять великі гроші.

Звертаються виборці і з матеріальними потребами, зокрема, за допомогою на лікування. Є також ряд побутових проблем, які люди бажають вирішувати. Я ж є посередником між громадою та виконавчою владою. Всі звернення громадян передаю до нашої влади та комунальних служб міста.

– Чим займаєтеся зараз, можливо, вирішуєте якусь нагальну проблему?

Вважаю, все, що зробили за цей рік, тільки заслуга громади. Так, за рахунок комунальних служб міста, облаштували дороги примусовими обмежувачами руху, в народі «лежачими поліцейськими», на вулиці Л. Українки - пішохідним переходом, провели кронування дерев. Мешканці скаржилися, що гілля потрапляє на лінії електропередач. Також займаюся благоустроєм прибудинкових територій, дитячих майданчиків. Імпонує те, що мешканці самі беруть активну участь у цьому. Наприклад, молодь, що проживає на Поштовому провулку, виявила бажання облагородити територію біля свого будинку. За рахунок ЖЕД № 3 купили траву, хлопці за власні кошти встановили бруси, турнік для заняття спортом. Я допоміг їм завезти землю та купити фарбу на паркан. Тепер це місце набуло естетичного вигляду.

– Євгенію Петровичу, Ви є членом постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та приватизації. Розкажіть про її роботу.

– Кошти місцевого бюджету - основа фінансової бази органів місцевого самоврядування. На сьогодні комісія відіграє важливу роль у роботі всіх сторін життя міста. Поза увагою членів комісії не залишається вже прийнятий бюджет. Щоквартально, а то і частіше, на сесії міської ради вносяться питання корегування бюджету, уточнення показників дохідної частини, контролюється виділення коштів на першочергові роботи.

Наша комісія і надалі братиме активну участь у вирішенні нагальних питань соціально-економічного розвитку міста та його жителів.

– Поділіться Вашими планами та перспективами на подальшу роботу.

– Як завжди, допомагатиму своїм виборцям. Я постійно зустрічаюся з мешканцями, ми обговорюємо наболілі проблеми, пишу депутатські звернення та акти. Нещодавно з бюджету виділили кошти на мій округ для освітлення території за будинком, що на провулку Поштовий, 15. Там було досить небезпечне місце для прогулянок ввечері. Біля цього ж будинку невдовзі встановимо гірку на дитячому майданчику, утеплимо одну із стін, адже на ній відпадає плитка, є небезпека травмуватися.

На майбутнє маємо пропозиції від мешканців будинку, що на Квітневій, 15, облаштувати зону відпочинку та встановити спортивне знаряддя.

– Дякую за розмову! Успіхів вам у роботі!

Оксана Захаренко

  • 01:00
  • 3335
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...