30 жовтня Україна перейде на зимовий час

30 жовтня Україна перейде на зимовий час

Цьогоріч перехід на зимовий час відбудеться традиційно – в останню неділю жовтня. Вранці о 4-й годині 30 жовтня стрілки годинників переведуть на одну годину назад. Це означає, що українці зможуть поспати на одну годину довше.

Відповідне рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України".

В постанові також йдеться про те, що «…на території України 30 жовтня 2016 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад".

Цей пост у соцмережі заступника міністра Мінекономрозвитку Максима Нефьодова про перехід на зимовий час багато ЗМІ сприйняли по-різному. Хоч у пості жодного слова немає про це, але багато видань сенсаційно повідомили, що літній час в Україні скасовано взагалі.

Як відомо, у вересні 2011 року більшість депутатів проголосували за відміну переходу на зимово-літній час, але вже в жовтні 2011 року депутати «передумали» і прийняли постанову, яка скасовує попереднє рішення. Тобто, перехід на зимовий час відбувається за звичним графіком, як і раніше.

Для більшості українців такий перехід залишається майже непомітним, але все ж таки лікарі попереджають про можливий негативний вплив на організм людини.

Аби допомогти організму пристосуватися до нового часу, радимо в цей період не вдаватися до надмірних фізичних навантажень, вживати продукти багаті на вітамін С, менше нервувати.

Голосування:

Чи впливає на Вас зміна літнього часу на зимовий?

  • 73% 8
    Так, потрібно скасувати
  • 27% 3
    Ні, мені все одно.
Проголосовало 11 человек Воздержался 1 человек
Все опросы
  • 14:50
  • 2662
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...