Зимові свята завершено (відео)

Зимові свята завершено (відео)

Багато новорічних сюрпризів, веселощів подарували малечі новорічні свята. Та ось вони минули… У дитячому садочку «Чебурашка» їх завершили із запалом.

На Водохреща тут для дітей та їх батьків влаштували справжню святкову феєрію. На неї також завітали справжні казкові персонажі. Танці, співи, колядки та щедрівки створили атмосферу справжнього свята. «Цей захід пронизаний ниттю давнини, від якого у захваті, як дорослі, так і діти. Хоча ми і щороку проводимо таке підсумкове свято, воно завжди по-особливому тепле та казкове», – говорить методист дитячого садочку «Чебурашка» Валентина Ясинська.


Також Валентина Василівна каже, що до нього діти готуються заздалегідь: вивчають колядки, щедрівки, ходять по кабінетам садочку засівають, а вихователі розповідають їм про народні традиції та звичаї. Тож підковані до зубів вони із радістю вишли сцену, аби повеселити присутніх та і самим погратися. Це була своєрідна спортивно-музична розвага, у якій взяли участь майже всі вихователі дитячого садочку, діти старших груп, зокрема дві логопедичні групи «Білочка» та «Мальвина».

Та справжньою родзинкою свята стала поява циганки із козою. Не обійшлося у Водохреща і без батюшки, який завітав на свято, аби окропити діток та всіх присутніх святою водою.

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

  • 14:00
  • 784
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...