У Вишневому відкрили оновлену Дошку Пошани

У Вишневому відкрили оновлену Дошку Пошани

Вже традиційно щороку оновлюється міська Дошка Пошани. Цьогоріч її відкриття прийшлося на святкування Дня міста, яке відзначалося 11 вересня.

Як і годиться, кандидатами, гідними зайняти почесні місця на стенді, виявилися непересічні мешканці Вишневого, люди з великої літери – працівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, інші почесні громадяни, які своєю працею, творчою та громадською діяльністю роблять вагомий внесок в соціальний, економічний, культурний розвиток Вишневого, конкретні справи заради процвітання і уславлення нашого рідного міста.

Кот

Кот Сергій Дмитрович. Народився 18 серпня 1926 року в селі Фастовці Бахмацького району Чернігівської області. В 1941 році закінчив Фастовецьку середню школу. Працював у колгоспі. З 1975 по 1995 рік працював начальником штабу цивільної оборони Білопільського району Сумської області. З 2003 року Сергій Дмитрович проживає у Вишневому, приймає активну участь в роботі ветеранської організації. З 2014 року очолює «Організацію інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій м. Вишневого» Нагороджений орденом Богдана Хмельницького, медаллю «За победу над Германией 1941-1945» іншими орденами та медалями.

Швець

Швець Надія Олексіївна. Народилася 01 вересня 1966 року в селі Баштечки Жашківського району Черкаської області. В 1983 році закінчила Баштечківську середню школу, Черкаське професійно-торгове училище.

Працювала у Вишневому в комунальному підприємстві на посаді паспортиста. З 2014 року Надія Олексіївна працює в ЖЕД №2 комунального підприємства «Управління міським господарством» на посаді діловода. Відзначена грамотами та подяками. Загальний стаж роботи складає 30 років.

Школьна

Школьна Наталія Миколаївна. Народилася 11 липня 1971 року в м. Баранівка Житомирської області. Закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю «організатор дошкільної освіти». З 1990 року працює у м. Вишневе. Має 25 років педагогічного стажу. Нагороджена Грамотою Міністерства освіти на науки України, нагрудним знаком «75 років Київській області», має звання «старший вихователь». На даний час Наталія Миколаївна працює у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу «Теремочок» вихователем-методистом.

Доценко

Доценко Володимир Михайлович. Народився 20 січня 1955 року в селі Старовичі Іванковського району Київської області. Закінчив Розважівську середню школу, працював на заводі «Маяк» у м. Києві, де і засвоїв професію газозварювальника. У Вишневому проживає з 1979 року. На даний час Володимир Михайлович працює електрогазозварювальником в ЖЕД №3 КП «Управління міським господарством». Стаж роботи за спеціальністю складає більше 25 років. Також додатково виконує обов’язки слюсаря-сантехніка. Загальний стаж роботи складає 43 роки. Відзначений грамотами та подяками.

ВовкВовк Леся Василівна. Народилася 19 серпня 1975 року в м. Бахмач Чернігівської області. Навчалася у Боярській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Має дві вищі освіти. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «вчитель біології», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «облік і аудит». На даний час працює в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Яблунька» на посаді головного бухгалтера. Загальний стаж педагогічної роботи Лесі Василівни складає 29 років.

ЗаремськийЗаремський Руслан Васильович. Народився 27 жовтня 1977 року в селі Соколів Червоноармійського району Житомирської області. Закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Українську військово-медичну академію. З 2009 року працює у Вишнівській міській лікарні. За сумлінну роботу нагороджений грамотами та подяками. Лікар-фізіотерапевт, лікар загальної практики сімейної медицини. На даний час займає посаду завідувача фізіотерапевтичного кабінету Вишнівської міської лікарні.

Гостар

Гостар Вячеслав Володимирович. Народився 1 вересня 1989 року в м. Вишневе, закінчив Вишнівську ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Отримав вищу педагогічну освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

З 2007 року почав працювати в Києво-Святошинській районній ДЮСШ на посаді тренера-викладача на відділенні дзюдо. На даний час здобуває другу вищу освіту в Житомирському державному університеті ім. І. Франка.

Зараз під керівництвом Вячеслава тренується близько 100 дітей. Його учні були переможцями та призерами таких змагань, як чемпіонати України, Всеукраїнські та Міжнародні турніри (в Польщі, Німеччині, Румунії, Молдові, Білорусії, Росії). Майстер спорту України, тренер-викладач вищої категорії.

ЧупринюкЧупринюк Олександр. Народився 8 серпня 1986 року в м. Вишневе. Закінчив Вишнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №4, Міжрегіональну Академію управління персоналом, має вищу економічну освіту. Олександр увійшов до складу команди Міжнародного благодійного велопробігу «Українці в Європі», головна мета якого - привернути увагу європейців до наслідків війни на сході України. Велопробіг стартував 14 травня 2016 року у Львові. Спільно з учасниками акції Олександр подолав 11 000 км за 100 днів та відвідав 16 європейських країн.

Романенко

Романенко Василь Васильович. Народився 16 лютого 1950 року в місті Ново-Економічеськ Донецької області. Закінчив 9 класів Рудне-Вереснянської середньої школи, вступив до СПТУ №37 м. Чорнобиль. Учасник ліквідації аварії на ЧАЄС. У м. Вишеве проживає з 1986 року. В 2014 році пішов добровольцем захищати кордони рідної держави у віці 64 роки. Демобілізувавався. На даний час є членом Вишнівського осередку ГО «Воїнів-учасників АТО Києво-Святошинського району». Учасник бойових дій, нагороджений медаллю «Учасник АТО».

Москальчук

Москальчук Світлана Валеріївна. Народилася 1 травня 1970 року в с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області. Закінчила Вишнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 2. Після закінчення школи Світлана Валеріївна вступила до Переяслав-Хмельницького педагогічного інституту ім. Г.Сковороди за спеціальністю «російська мова, російська література», там же закінчила аспірантуру та повернулася працювати вчителем зарубіжної літератури у рідну школу. На посаді заступника директора працює на протязі 16 років. Стаж педагогічної діяльності складає 29 років. На даний час Світлана Валеріївна займає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Вишнівської загальноосвітньої школи № 2, крім того викладає світову літературу та російську мову, вчитель вищої категорії, вчитель методист. Відзначена грамотами та подяками.

Дякуємо за вашу багаторічну сумлінну працю!

Світлана ЯРЕМЕНКО

  • 19:40
  • 6181
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...