З Днем Незалежності України, вишнівчани!

З Днем Незалежності України, вишнівчани!
"Велика Україно, вір : за тебе встануть ще мільйони. І лицемір'я упаде, і славословіє погине. Розправить крила молоде безсмертне плем'я України"...

Олесь Гончар писав ці рядки ще у 1944-му, коли нашу державу плюндрували німецькі окупанти. А здається, що вони про сьогодення, про наших молодих сучасників, яким довелося взяти до рук зброю, щоб відстоювати незалежність своєї Батьківщини.

Дорогі друзі! Прийміть сердечні вітання з нагоди великого національного свята – Дня Незалежності України! Цьогоріч ми відзначаємо ювілейну дату – 25 років з того часу, як народилася нова, прекрасна країна – Україна!

Доля українського народу ніколи не була легкою та, незважаючи ні на що, ми намагалися долати всі негаразди та перешкоди, гідно відстоювати свою свободу.

Сьогодні перед нами знову стоїть виклик – війна проти зовнішньої агресії, боротьба за честь, славу і незалежність нашої держави. За останні два роки у важких виснажливих боях загинуло близько 9 000 наших бійців, близько 20 000 отримали поранення. І сьогодні ми глибоко вшановуємо тих, хто в ці дні зустрічає свято в окопах, на передовій.

Впевненені, що, незважаючи на цей виклик, Україна відновить свою територіальну цілісність, здобуде свою свободу і незалежність!

Нехай Господь завжди буде з нами і веде нас до перемоги, а ми, як громадяни вільної і суверенної держави, глибоко усвідомлювали свою власну відповідальність за її становлення і зміцнення, перебуваючи в єдності і любові до ближнього, у повазі до прав і свобод кожного громадянина.

Зі святом вас, з Днем Незалежності України!

Адміністрація ВИШНЕВЕ.УКР

  • 07:15
  • 3148
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...