Небезпечне перехрестя! Чому немає тротуару та розмітки на Вітянській?

Небезпечне перехрестя!  Чому немає тротуару та розмітки на Вітянській?

Дорога до школи, на роботу чи просто звичайна необхідність потрапити на Північну чи Південну сторони міста через переїзд - ось так щодня ризикують жителі Вишневого, долаючи небезпечну ділянку з боку вул. Лесі Українки чи Вітянської (кінцева зупинка маршруту № 820).

Проблема відсутності розмітки і тротуару по вул. Вітянській в сторону залізничного переїзду вже не один рік знаходиться у віданні міської влади. Та поки питання відкрите, водії і пішоходи щомиті наражаються на небезпеку, часто створюючи не одну аварійну ситуацію. Аби не потрапити під колеса автівок, людям доводиться йди попід гаражами, а потім «розбитою» тротуарною доріжкою до переїзду. Особливо небезпечно знаходитись там у години пік.

Не варто говорити про те, що залізничні переїзди і без того є місцем підвищеної небезпеки. А якщо вам не дуже пощастило і ви опинились на Вітянській в той час, коли шлагбаум відкритий і зо два десятки машин в три ряди мчить на зелене світло світлофора, щоб перейти зазначений проміжок дороги треба мати міцні нерви і проявити неабияку пильність. Водії не хочуть зупинятися чи зменшувати швидкість, адже ніякої розмітки немає, тож і правила ніхто не порушує…


Згідно ст. 9 Закону України «Про дорожній рух» обладнання доріг, вулиць та залізничних переїздів засобами регулювання дорожнього руху та їх утримання покладено на власників автомобільних доріг, тобто на органи місцевого самоврядування.

В одному з комунальних підприємств міста пояснили, що зараз по вул. Вітянській вже розробляється нова схема організації дорожнього руху. Вирішувати питання нанесення розмітки чи встановлення пішохідної доріжки локально, тільки на небезпечному проміжку, не доцільно. Тож найближчим часом планується проведення капітального ремонту, починаючи від переїзду до ринку «Вишневий».

А поки комунальники приведуть небезпечну дорогу у відповідність з Правилами і вимогами дорожнього руху, і водіям, і пішоходам треба бути особливо обережними та не втрачати пильності.

Я.С. для ВИШНЕВЕ.УКР

  • 14:15
  • 3578
Владимир
Владимир 13:04 #
Ну столько людей ходить утром и вечером по этому участку. Да возьмите Местная Администрация и Положите Новый Асфальт на Тротуарной Дорожке. Стыд и позор иногда за наших БЕСОВИСТНЫХ ЧИНОВНИКОВ МЕСТНОЙ Администрации.
Завантаження...