Штраф за водіння у нетверезому стані зросте втричі

Штраф за водіння у нетверезому стані зросте втричі

Таке рішення ухвалила Верховна Рада. Про зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення № 4373 проголосувало 243 депутати із 300 зареєстрованих. Враховуючи останні зміни, пити за кермом стало надто дорогим задоволенням. Тепер штраф за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також під впливом ліків, які знижують увагу, зросте у три рази і становитиме 10 200 гривень (раніше ця сума складала 3 400 гривень). Власник авто також позбавляється права керування автомобілем на 1 рік.

Повторне порушення тягне за собою штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування автомобілем на строк 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу (чи без такого).

Якщо і це виявиться безрезультатним, чергове керування автівкою у нетверезому стані призведе до позбавлення права керування транспортними засобами на строк 10 років, також порушнику загрожує штраф у розмірі 40 800 гривень.

«Я тільки підтримую такі зміни, - говорить водій, вишнівчанин, пан Анатолій. Це добре, що підвищили суму штрафу. Хоча, думаю, що не без того, будуть платити і поліції. Але, навіть, і половина – то значна сума, її треба десь брати. Також підтримую вилучення автомобіля. Перш, ніж сісти за кермо у нетверезому стані, водій вже добре подумає».

За даними ГФ «Спецзагін «Дельта» за останнє півріччя у Вишневому зафіксовано близько двадцяти випадків керування автомобілем у стані сп’яніння.

Голосування:

Який штраф потрібно встановити за керування в п'яному стані?

 • 50% 10
  Позбавити права керувати автомобілем назавжди
 • 20% 4
  10 200 грн. достатній
 • 30% 6
  більше 30 000 грн.
Проголосовало 20 человек Воздержался 1 человек
Все опросы
 • 10:20
 • 1548
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...