Спортивні перегони

Спортивні перегони

Маленькі дзюдоїсти знову на перших позиціях. 28 листопада проходив Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат. Вікова категорія спортсменів 2005-2006 р.н. та 2007-2008 р.н. Вишнівську команду з вісімнадцяти чоловік очолив тренер Вячеслав Гостар. Взагалі у змаганнях взяли участь понад 300 учасників з Київської, Черкаської, Чернігівської, Закарпатської областей та міста Київ. Проте така кількість спортсменів та всеукраїнській рівень змагань не тільки не злякали вишнівських дзюдоїстів, а навпаки додали гостроти та запалу.

Вони відчайдушно змагалися і ось результати:

Дмитро Максименко – друге місце (38кг),

Андрій Базанов – третє місце (34кг),

Олексій Деркач – третє місце (50кг),

Владислав Баєв – третє місце (24кг),

Андрій Григорчук – третє місце (24кг),

Нікіта Малець – третє місце (27кг),

Данило Кузюбра – третє місце (42кг),

Ренат Безпалюк – п'яте місце (30кг),

Ярослав Бершадський – п'яте місце (30кг),

Влад Тимошенко – п'яте місце (27кг).

Футболісти у Вишневому також не відпочивають. З 23 по 26 листопада у місті Кобеляки (Полтавська область) проходила Першість України з футзалу серед дітей 2006 р.н. У турнірі взяли участь сім команд з різних міст України, зокрема ФК «Вишневе», тренер Олександр Демчук. Змагалися «кожен з кожним» по колу: одна команда зіграла по шість ігор. І в результаті цього був визначений чемпіон України з футзалу серед дітей 2006 року народження.

Пальму першості здобули юні футболісти ФК «Вишневе», перегравши всіх учасників змагань. Підопічні тренера Олександра Демчука показали високий рівень майстерності, не програвши жодної гри суперникам. Кращим гравцем першості став Владислав Шершень (ФК «Вишневе»), кращим бомбардиром – Андрій Білецький (ФК «Вишневе»), кращим нападником – Єгор Грибонос (ФК «Арсенал»), кращим захисником Домініка Падчева (ФК «Іллічівець»). Змагалися не лише на татамі та на футбольному полі, а й фехутвали, наче при королівському дворі. 28 листопада у ДЮСШ відбулася Відкрита першість Києво-Святошинського району з фехтування. Туди з'їхалися спортсмени зі всього району, аби зійтися у протистоянні. Хлопчики та дівчата змагалися у двох вікових категоріях: 2003-2004 р.н. і 2005 р. н. та молодші. Понад шістдесят учасників, запекла боротьба на шаблях – і на рахунку Вишневого три золоті медалі: перші місця посіли Юлія Колесниченко (2003-2004 р.н.), Марія Кравченко (2005 р.н. та молодші) та Вадим Цуденко (2005 р.н та молодші). Але були й такі, котрим зовсім трохи не вистачило до перемоги: Данило Вишток зайняв друге місце (2003-2004 р.н.), Олексій Литвиненко та Ірина Гуленко вибороли треті місця (2003-2004 р.н.). Таким було завершення осені, а попереду на юних вишнівських спортсменів чекають зимові перегони і щось мені підказує, що вони будуть не менш спекотними!

  • 14:07
  • 2295
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...