Головну вулицю Вишневого перейменували

Головну вулицю Вишневого перейменували

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук підписав відповідне розпорядження в якому йдеться про те, що згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», здійснити перейменування об'єктів топоніміки, які не були перейменовані органами місцевого самоврядування у визначений законом термін, а саме: до 21 травня 2016 року.

Такими вулицями у нашому місті є Жовтнева та Піонерська, які відтепер носитимуть нові назви. Так, центральну вулицю міста – Жовтневу, перейменовано на Європейську, а вулиця Піонерська змінила свою назву на – Молодіжну.

Нагадаємо, що на виконання вищезгаданого закону рішенням VIII сесії Вишневої міської ради VII скликання від 18 лютого цього року було змінено назви 10 вулиць міста, які підпадали під визначені законодавством критерії.

Що стосується вулиць Піонерська та Жовтнева – міська влада врахувала пропозиції та численні звернення громадян, мешканців міста, які під час проведення громадських обговорень, висловилися проти їх перейменування.

Вишневе не єдине місто у Київській області, вулиці якого змінили свою назву. Згідно з переліком, що додається, розпорядженням голови КОДА від 20 травня 2016 року №196 «Про перейменування об'єктів топоніміки у населених пунктах Київської області» перейменовано 312 вулиць у 70 населених пунктах області.

вулицю Жовтневу та Піонерську у Вишневому перейменували

  • 16:20
  • 9144
володимир 13:54 #
А як же вулицi Червоноармiйська, Першотравнева та iншi в пiвденiй частинi мiста?.. та коли дiйде черга до ремонту тротуару та проiзджоi дороги по вул.Чорновола вiд Залiзничного вокзалу до вул.Пiвденноi?
Світлана Яременко
Шановний пане Володимире! Вулиця Червоноармійська перейменована рішенням сесії від 18 лютого цього року. Тепер вона називається — вул. Освіти. Більше інформації за посиланням.
vyshnevoe.com.ua/news/47-jaki-vulytsi-zminjat-nazvu-rishennja-pryjnjato.html
Ігор О. 17:39 #
Шановний Максим Дмитрович Мельничук! Якщо Ви інколи читаєте форуми щодо Ваших рішень, насправді виконуєте обов«язки слуги Народу та прислухаєтесь до думки громад, то такі Ваші дії, як перейменування назв вулиць попре бажань жителів міст та сіл, можна назвати свинством та зневагою до мешканів, кортрі проявили бажання прийняти участь у створенні нових назв вулиць. Вулиця Жовтнева в місті Вишневому за численним зверненням мешканців міста не підлягала зміні назви, адже вона ніяким чином не викликає у жителів міста асоціації з комуністичним тоталітарним режимом, а навпаки є своєрідним символом міста, його візитною карткою, яка відображає мальовничість міста та його красу. Прохання відноситись до думки громади з більшою увагою та з відповідною повагою.
Андрей 11:39 #
После переименования Октябрской нужно ли менять прописку в паспортах и т.д.?
Світлана Яременко
Пане Андрію! Після перейменування вулиці Жовтнева, (або будь-якої іншої), Вам не обов’язково змінювати прописку, або замінювати інші документи (про власність на нерухомість, техталони на автомобілі та номерні знаки тощо). Законодавство України не передбачає чітко встановлених обмежень, в жодному законі не вказано термінів, в які потрібно внести зміни в документи у випадку перейменування вулиці. Зміна назви вулиці не є зміною місця проживання. Внести зміни в документи Ви можете при необхідності, або тоді, коли Вам це буде зручно. Наприклад, коли Ви захочете переїхати на іншу вулицю, або в інше село чи місто.
Якщо Ви, все ж, вирішили змінити назву вулиці у паспорті (процедура безкоштовна, займає кілька хвилин), зробити це можна у Вишневому у відділі реєстрації місця проживання/прописки, за адресою: вул. Зелена, 11-А (приміщення ЖЕДу №3, 2-й поверх). Дні прийому: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 17.00. Обідня перерва з 13.00 до 13.30. Довідки за тел. 5-52-16.
Наталі 12:37 #
Щоб змінити назву вулиці в паспорті потрібно брати з собою документи на будинок чи достатньо одного паспорта?
Світлана Яременко
Щоб змінити назву вулиці в паспорті, Вам достатньо мати паспорт та копію паспорта.
Алена 17:32 #
Чому Жовтневу перейменували саме на Європейську, є якась історія чрму саме така назва?
alexey_91
alexey_91 17:42 #
Якщо по ній їхати від ринку до Кло, то через 18-20 годин можна потрапити в Європу
Влад 01:54 #
))))
Завантаження...