Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії не тільки для дітлахів, але й для нас, дорослих. Святкували цей день і у Вишневому. На головній сцені міста виступали юні артисти та спортсмени. І зовсім не суттєвим було те, що погода трохи завадила на повну насолоджуватися чудовим святом. Діти не звертали уваги на негоду та самі створювали гарний настрій, весело танцюючи під дощем.

Ні для кого не секрет, що всі ми родом з дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Тому й свято для нас особливе – разом з дітьми, на якусь мить, забуваємо про все.

До речі, вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався у 1951 році в 51 країні світу. Організація Об'єднаних Націй підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності…

Обдаровані юні артисти ансамблю бального танцю СК «Олімп», зразкового ансамблю «Алегро», колективу «Зіронька» Вишнівської школи мистецтв, музично-естетичної студії "Джерельце", спортсмени центру "Путь орла", спортивного клубу "Кіокушин Карате", сольні виконавці радували глядачів своїми виступами. Здавалося, у ту хвилину дітям не страшна жодна перешкода - вони веселилися на повну силу, батьки ж - радо спостерігали за своїми чадами. Адже не секрет, що кожен з них хоче бачити у своїх дітях здійснення мрій та сподівань. Прагне, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій дім, рідну Україну. Дітям ми віддаємо частинку себе, вкладаємо всі сили заради їхнього майбутнього. У малечі повинно бути щасливе дитинство. Про це піклуються не тільки батьки, але й оточуюче суспільство. Тому турбота про наших дітей, захист їхніх прав - один з найголовніших обов'язків дорослих.

Наше місто, з-поміж інших, завжди вирізнялося турботою та захистом його маленьких мешканців. Про них пам'ятають не тільки на свята. Юні вишнівчани талановиті, артистичні, спортивні. Вони - майбутнє нашої держави, гідні представники Вишневого.

Під час заходу присутніх розважав Театр на ходулях, вбраний в яскраві сценічні костюми. Глядачі залюбки з ними фотографувалися. Ніхто не залишився байдужим до такого дійства.

Найкращих учнів, випускників Вишнівських ЗОШ нагороджували почесними грамотами, подяками та подарунками. А приємним сюрпризом для всіх присутніх на святі дітлахів стало частування смачним морозивом.

Оксана Захаренко

  • 00:05
  • 1560
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...