Нововведення в дитсадках (відео)

Нововведення в дитсадках (відео)

Життя дошкільнят має змінитися. Міністерство охорони здоров'я своїм наказом затвердило новий санітарний регламент для дошкільних учбових закладів. Ці правила будуть діяти однаково для садочків будь-якої форми власності. Отож, відтепер оптимальна температура в приміщенні повинна бути від дев'ятнадцяти до двадцяти трьох градусів плюс.

Також у регламенті дозуються правила провітрювань. У профільному Міністерстві радять сковзне провітрювання кожні дві три години не менше десяти хвилин. Також допускається провітрювання під час сну. У документі сказано про те, що дітей повинні виводити на прогулянку не менше двох разів вдень. Оптимальний час для прогулянок від трьох з половиною годин до чотирьох. Обов'язкова умова для літніх прогулянок - наявність головного убору. Літні прогулянки рекомендують супроводжувати водними процедурами.

Чи будуть працювати та чи сподобаються нові правила самим дошкільнятам, покаже час.

  • 23:20
  • 2212
Оля 13:14 # +1
Від того, що чиновники затвердили новий санітарний регламент, життя дошкільнят точно не зміниться.
alexey_91
alexey_91 17:55 # +1
Прийняли — зрада, не прийняли — зрада.
Відключили воду — зрада, підняли тарифи — зрада.
Сергій
Сергій 23:46 #
А це зараз до чого? Як впливає пермішаний і зволожений, або неперемішаний і не зволожений пісок на якість їжі, якість дошкільної освіти, нарешті, ні для кого не секрет фінансове питання… І до чого тут зрада?
Вера
Вера 14:14 #
есть ли информация в садах Вишневого по поводу отмены справок после 3 дней отсутсвия?

3. Отменены справки после 3 дней пропуска

Отныне после перенесенного инфекционного заболевания приема детей в дошкольное учебное заведение разрешается только при наличии медицинской справки учреждения здравоохранения, в котором ребенок находился под наблюдением. Дети после временного отсутствия в детском саду по другим причинам (например, отпуск, поездка к бабушке или просто малыша оставляли дома родители) принимаются без медицинских справок, при отсутствии явных признаков заболевания.

На практике это значит, что если до сегодняшнего дня дети, которые пропускали 3 дня в детском саду, на четвертый день допускались в садик только при наличии справки от педиатра, то теперь это правило распространяется только на тех детей, которые отсутствовали в садике по болезни.

strana.ua/articles/analysis/14665-3-glavnyh-novovvedeniya-v-detskih-sadah.html
Завантаження...