16 країн за 100 днів на велосипеді - благодійний велопробіг "Українці в Європі"

16 країн за 100 днів на велосипеді - благодійний велопробіг "Українці в Європі"

«Українці в Європі» - таку назву має міжнародний благодійний велопробіг, який стартував 14 травня у Львові. Учасники акції, серед яких і вишнівчанин Олександр Чупринюк, подолають 10 000 км та відвідають 16 європейських країн.

Головна мета пробігу – привернути увагу європейців до наслідків війни на сході України, а також зібрати кошти для постраждалих учасників антитерористичної операції. 15 травня українські велосипедисти вже дісталися Польського міста Замостя. Далі на них чекатиме Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія, Португалія, Монако, Італія, Словенія, Хорватія, Угорщина, Румунія та Молдова.

Учасники акції, яка триватиме 100 днів і завершиться 24 серпня в Одесі, хочуть нагадати світовій спільноті про те, що в Україні і досі іде війна, привернути увагу громадськості до проблем реабілітації учасників АТО, відновити довіру людей до благодійності, популяризувати здоровий спосіб життя, велоспорт, а також зняти документальний фільм про життя українців у Європі. Серед запланованих заходів під час велопробігу – проведення відкритих зустрічей, спілкування з мешканцями європейських міст та представниками української діаспори на українську тематику, закупівля необхідного медичного обладнання.

Захід проходить за підтримки громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО», Товариства друзів України (м. Польща), Міністерства закордонних справ України.

Ми бажаємо Олександру, а також всім учасникам велопробігу щасливої дороги та вдалого повернення на українську землю. Хочеться вірити в те, що завдяки таким заходам якомога більше людей об'єднається та почне по-справжньому перейматися майбутнім нашої країни. Адже, як би там не було, всі ми маємо спільну мету і єдине бажання – жити в цивілізованому безпечному світі, бачити Україну міцною квітучою та заможною державою!

На сторінці в соцмережі Facebook ви зможете слідкувати за перебігом велопробігу https://www.facebook.com/ukrainskamerega/

  • 13:55
  • 2873
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...