НКРЕКП оприлюднила нові тарифи КП "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"

НКРЕКП оприлюднила нові тарифи КП "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) України, оприлюднила нові тарифи на послуги постачання гарячої води для населення. Нові ціни містяться у відповідній постанові НКРЕКП.

Так, згідно з документом, у Вишневому тариф на послугу гарячого водопостачання з липня зросте майже вдвічі - до 70,82 - 76,69 грн/куб.м. (залежно від наявності рушникосушки, з ПДВ).

У ході свого засідання 5 травня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг затвердила підвищення тарифів на тепло на 75-90%

Так, згідно постанови, у Вишневому тариф на послугу з централізованого опалення з будинковими приладами обліку зросте до 1311,94грн за 1 Гкал. В будинках, що не мають таких лічильників буде діяти тариф 32,33грн за 1кв.м. на місяць.

Підвищення тарифів вступить в силу з 1 липня 2016 року.

НКРЕКП затвердила нові тарифи КП "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"

  • 23:35
  • 7685
Сергій
Сергій 19:58 #
Як це можна зрозуміти?
НКРЭКУ открестилась от повышения тарифов на тепло и горячую воду...

Приєднуйтесь до обговорення цієї проблеми Відсутня гаряча вода...
Дядя Вадя 22:32 # +1
Монополія. Треба як в Європі, 10 постачальників, а там споживач сам вибирає якими послугами користуватись. Нам нав, язали, ми як барани змушені ями користуватись. Чого б набриклад 10 будинкам не зкинутись, збудувати свою котельню і самим купувати газ, чи твердопалевні котли. Та самім встановлювати тарифи. Доки буде мономолія всі мі будем страждати. Де це в європі таке є, щоб дзвонити та питати чому немає гарячої води. Ганьба Вишнівській владі, та всім хто до неї причастний
alexey_91
alexey_91 09:43 #
Описываю механизм принятия такого решения:
1. Вишневские коммунальщики узнают новые тарифы на газ и электричество.
2. Вишневские коммунальщики расчитывают стоимость подогрева воды, подачи воды, водоотвода и отопления и отправляют свои рассчеты в НКРЕКП.
3. НКРЕКП утверждает или отклоняет эти расчеты.
4. Злочинна центральна влада зливає вишнівських комунальників-патріотів.
Повторюсь: ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО устанавливает тариф, а НКРЕКП утверждает его или отправляет на пересчет ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО.
Олександр 16:25 #
Тарифы на тепло и горячую воду для населения в Украине Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) не повышала.
Об этом в интервью Радио Свобода сообщил руководитель отдела информации и коммуникации с общественностью НКРЭКУ Иван Слободянюк.
«5 мая мы не принимали тарифов в отношении населения на тепловую энергию, на услуги централизованного отопления, на коммунальные услуги и централизованное снабжение горячей водой. Мы одобрили проекты этих тарифов и обнародовали их на сайте. Теперь вопрос за общественностью, которая может давить на теплокоммунэнерго. К этому также должны приобщиться органы местной власти, разобравшись со своими теплокоммунэнерго», — сказал он.
Олександр 16:41 #
В той же час комунальне підприємство «Міськводоканал» Сумської міської ради визнає протиправною та скасовує в судовому порядку справа №826/476/16 постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.11.2015 №2720, якою комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.
Василь 17:18 #
Олександр, та і всі читачі будьте уважніші, НКРЕКП тільки оприлюднив ПРОГНОЗОВАНІ тарифи, жодної постанови ще не було прийнято та оприлюднено. По суті, зараз це фантазія теплоенерго на тему вартості тарифів з урахуванням прибутків, видатків та нової ціни енергоресурсів. Але насторожує той факт, що всі теплоенерго демонструють певну «синхронність» у тарифах. Це говорить про одне, є чітка вказівка з ВЕРХУ.
alexey_91
alexey_91 17:53 #
НКРЕКП обнародовало те тарифы, которые им прислали на утверждение местные Теплоэнерго.
Например ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО рассчитало, что оно может поставлять горячую воду по цене 70,82 — 76,69 грн/куб.м и привело в записке НКРЕКП все рассчеты.
Далее НКРЕКП дает шанс людям повлиять на ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО или самому ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО пересчитать данные. Если всем всё ок — будет такой тариф.
Дело НКРЕКП утвердить всех устраивающий тариф, а не устанавливать его
анна 14:56 #
Так чому ж це питання не поставити перед Вишневою міською радою, а тупо всі сплачують виставлені тарифи
Завантаження...