Як вишнівчани Новий рік зустрічатимуть?

Як вишнівчани Новий рік зустрічатимуть?

Для кожного цей день означає щось своє: хтось радіє, що скоро будуть подарунки, хтось ніяк не дочекається моменту прикрашання ялинки, а хтось просто щасливий, бо нарешті за одним столом зберуться всі-всі родичі, котрих так давно не бачив. А як же планують провести це свято вишнівчани?

За результатами опитування, наше містечко виправдовує повністю своє гасло: місто духовності та добра. Для наших мешканців непривабливими є перспективи святкувати Новий рік десь на курортах, або влаштовувати галасливі вечірки, або ж взагалі провести святкову ніч в якомусь клубі або іншому розважальному закладі. Вишнівчани надають перевагу тихим, спокійним, сповненим тепла та любові, сімейним вечерям біля ялинки. Навіть молодь говорить, що найкраще свято – це коли поруч твої близькі та друзі, яким ти не байдужий, а все інше – просто мішура. Якщо минулого року ще можна було худо-бідно дозволити собі обирати дорогі подарунки, то багато хто цього року надає перевагу милим приємним сувенірам або ж речам, котрі є корисними у побуті. Єдине виключення – діти. «В нас троє дітей, і вже стало гарною традицією, що Новий рік святкуємо вдома біля ялинки. Обов'язково карнавальні костюми для малечі, Дід Мороз… Багато чого з новорічного меню довелося урізати, але єдине, чого дозволити собі не можемо, – обділити дітей. Діти для нас – це святе, вони не мають відчувати, що в країні зараз неспокій. А з чоловіком один одному сказали: ти мій подарунок, а я твій», – розповідає молода матуся Лариса. Єдине, що може зіпсувати новорічні враження, – відсутність пишного святкового столу. Як кажуть наші жителі, через загальний економічний стан в країні, фінансові затрати на продукти, а інколи й на подарунки, доводиться скорочувати. «Для мене це свято ніколи не означало великий стіл, гора їжі та напоїв… Насправді свято може бути в колі друзів із великою пательнею смаженої картоплі, аби було з ким. А щодо подарунків – то цього року обираємо щось таке символічне, але приємне для близьких людей», – ділиться своїми думками ще одна жителька Вишневого Оля.

Святкування Нового року у колі сім'ї, по-домашньому, стало трендом сезону в багатьох країнах світу. Все більше людей: дітлахів і дорослих, починають відмовлятися від дорогих розваг та задоволень цієї казкової ночі. Натомість у новорічну ніч кладуть під ялинку красиво упаковані подаруночки, новорічні сюрпризи, влаштовують справжнє свято у

власних домівках, у колі рідних та близьких. Атмосфера домашнього тепла заворожує та надихає: саме у такі вечори єдності сім'ї розумієш своє щастя, коли бачиш, скільки усміхнених облич поруч. Разом прикрашати ялинку, писати листи до Діда Мороза, готувати гарячий шоколад для малечі та відчайдушно сподіватися на диво, – хіба не заради таких моментів варто жити?

  • 13:00
  • 721
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...