Вишневе вшанувало ветеранів Другої світової війни

Вишневе вшанувало ветеранів Другої світової війни

Враховуючи євроінтеграційні тенденції нашої країни минулого року українська влада прийняла компромісне рішення, запровадивши 8 травня своєрідний "День пам'яті та примирення", залишивши святковим днем 9 травня. З 2015 року 9 травня в Україні офіційно є Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а не у Великій Вітчизняній, як казали раніше.

Під час Другої світової війни Україна зазнала величезних втрат та руйнацій. Під час оборони Києва Вишневе стало плацдармом запеклих боїв. Наша земля рясно полита кров'ю захисників. Тут полягло і поховано багато воїнів. Тому вишнівчани дуже трепетно відносяться до вшанування їх пам'яті та вшанування ветеранів війни, яких з кожним роком залишається все менше і менше.

Урочисті заходи з нагоди Дня перемоги відбулися 6-го травня в актовій залі Вишневої міської ради, де ветеранів, інвалідів, учасників війни та дітей війни тепло привітав заступник міського голови Георгій Майсурадзе. Він вручив грамоти та подяки від імені міського голови та очільників району. Також в подарунок ветеранам підготували прекрасний концерт, порадувавши присутніх улюбленими піснями та сучасними хореографічними композиціями. По завершенню концерту відбулося святкове частування, після чого винуватцям торжества вручили подарунки, підготовані спільно з Вишнівським Товариством Червоного Хреста та виконкомом Вишневої міської ради.

А 9-го травня, за традицією, відбулися урочистості біля меморіалів по вул.Святошинській, та по вул.Освіти, яка раніше носила назву Червоноармійської. Загальноміські мітинги-реквіуми на Північній та Південній частинах міста пройшли за участю представників міської влади, священнослужителів, ветеранів, депутатів, мешканців міста.

Побажавши міцного здоров'я, щастя, достатку, миру та злагоди, присутніх на Північній частині м.Вишневе привітав заступник міського голови Георгій Майсурадзе та голова «Організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій м.Вишневе» Сергій Кот. На Південній частині міста до присутніх з вітальним словом також звернувся голова «Вишнівської міської організації Ради ветеранів, інвалідів, учасників війни, військової служби та праці» Леонід Яремчук, який розповів про те, які втрати і жертви поніс світ, та, зокрема, Україна під час Другої світової війни. Представники муніципальної поліції здійснили салют на честь воїнів-визволителів. Обидва мітинги завершилися покладанням квітів.

Продовжилося святкування чудовим концертом Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України. Після його завершення відбулося покладання квітів на могилу Невідомому солдату і святковий обід для ветеранів.

Лариса Костенко

  • 19:05
  • 1023
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...