Акція протесту на вул. Лесі Українки (відео)

Акція протесту на вул. Лесі Українки (відео)

Призупинений рух транспорту, купа активістів, невдоволених водіїв та поліція. Вулицю Лесі Українки перекрили, а все через те, що людям набридли вантажні авто, що їздять, за словами мітингуючих, кожні пів години.

Активісти кажуть, дорога тут не пристосована для великогабаритних авто, та й сам проїзд для них тут дійсно заборонений. Тому мітингуючі взялись вирішувати проблему самотужки! Нині ж – зупинили авто та викликали поліцію, щоб та склала акт адміністративного порушення. Водії ж на контакт пішли і пояснили свою позицію просто. Мовляв, маршрутний лист їм надає компанія-замовник, а там прописано всього 5 кілометрів і навіть при найбільшому бажанні – збільшувати протяжність маршруту вони не можуть.

Водії навіть погодилися скласти акт порушення. Мовляв, правила дорожнього руху вони дійсно порушили, втім у цих бетоно-мішалках самої будівельної суміші – на 15 тисяч гривень, а тому чекати довго не можуть – їм «влетить» це у копійку, до того ж авто – їхня приватна власність.

Втім активісти кажуть, підуть на принцип – поки вантажівки на зламаються, адже проблема насправді існує вже понад 8 років, і спустити все на самотік не збираються

Ну а поки дві сторони конфлікту намагались дійти консенсусу, інші водії, котрі стали заручниками ситуації були вимушені виїжджати на зустрічну смугу.

  • 23:55
  • 1922
анна 15:36 #
Робота над помилками. З досвіду знаю, що наша місцева влада, на жаль, не знає законів, будівельних норм, правил техніки безпеки — надання дозволу на цілодобове ведення будівництва, ділянок під забудову, де проходять газові(!!!) комунікації (Залізнична 10), звуження тротуару, що забезпечує безпечний підхід на залізничну станцію (вул.Залізнична) при проведенні КАПІТАЛЬНОГО (не реконструкція) ремонту, облаштування НЕБЕЗПЕЧНОГО проходу до станції з боку колії на віддалі 0,5-0,7 м (за правилами безпеки — має бути 5(!!!)м)… список до-о-о-вгий.
Цілком вірогідно, що і цього разу людям, щоб не оббивали пороги, дали відповідь, яка суперечить встановленому порядку. Таким чином, зводять мешканців, які страждають від порушення конституційного права на безпечне життя і здоров'я довкілля (ст.50 Конституції України) і перевізників, які виконують (ЧАСТКОВО) Правила дорожнього руху.
«Пани б'ються, а у холопів чуби сиплються»…
Завантаження...