Ремонт на Чорновола: що люди думають?

Ремонт на Чорновола: що люди думають?

За планом Департаменту капітального будівництва Київської облдержадміністрації, вул. Чорновола буде розширено, аби дати можливість водіям на цій дорозі нормально розминутися. На вулиці встановлять світлофор, поновлять розмітку та організують нормальний пішохідний перехід. Здавалося б — перспективи чудові. Але, як виявилось, не всі жителі вулиці задоволені таким розвитком подій.

Людмила Григорівна, мешканка Вишневого, зазначає, що керівництво обрало дуже незручний час для проведення ремонтних робіт: «Скоро почнуться морози, і через це про якість покриття можна просто забути. Та й зараз — на вулиці мокро, всюди бруд, ходити тут дуже незручно. Але є й свої плюси: ми давно чекали тут ремонту, і дуже вдячні, що кошти нарешті виділили й на нас».

Погоджуються з нею і сусіди на вулиці: у багатьох із них є діти, і через те, що вся вулиця перерита, всюди ями, багнюка, ходити до школи стало просто екстремальною подорожжю: треба обійти всі важкі частинки дороги так, аби не забруднитись та ніде не послизнутись. Зовсім маленьких доводиться носити на руках, інакше на прання одягу після такого бруду піде не одна година.

Валентин Григорович, корінний вишнівчанин, вважає, що навіть зараз ремонт — це наче мана небесна для автомобілістів: «Я вже три роки щоранку проїжджаю цю вулицю, і це був просто жах. Добре, коли переїзд відкритий, хоч стояти годину не доводиться. Але все рівно через велику кількість машин, аби перебратися із Вишневого до Києва, витрачаєш дуже багато часу, і це незручно — один одного підрізають, намагаються обігнати узбіччям… Добре, що нарешті цю проблему буде вирішено».

Як ми бачимо, думки серед населення є різні. Але всі жителі вважають, що вулиця Чорновола вже давно потребувала уваги, і той факт, що ремонт обіцяють закінчити вже до Нового року, вселяє у вишнівчан неабиякі надії. Головне — почати, якщо відремонтують цю вулицю, можливо, за нею будуть інші. Поки ж — чекаємо на нову дорогу!

  • 17:07
  • 812
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...