Про боротьбу комунальників зі снігом (відео)

Про боротьбу комунальників зі снігом (відео)

У Вишневому ще й досі триває процес боротьби з наслідками нещодавніх снігопадів, котрі накрили всю Київську область. Важка техніка щоранку проїжджає головними вулицями міста, аби власники автомобілів відчували себе впевнено на дорозі. Команда вправних двірників із лопатами в руках виходить на вулиці ще до сходу сонця, щоб вишнівчани могли спокійно пересуватися містом. А от наскільки якісно вони виконують свою роботу, ми запитали у мешканців Вишневого.

«Прибирають так, як їх навчили. Звісно, можна й краще б, але маємо те, що маємо. Проблема не в тому, що тротуари не чистять, ні, з цим порядок. Проблема — що цей сніг нікуди не вивозять. Тобто працівники просто перекидають сніг із тротуару на сусідню ділянку, з одного місця на інше. Я вважаю, що його просто треба прибирати взагалі, вивозити, а не переносити з місця на місце», — поділився своїми думками вишнівчанин Руслан.

Водій місцевого громадського транспорту Олександр поділяє думку містян щодо цього питання: «Дороги прочищають регулярно, тож власне на маршруті проблем не виникає. Єдине ось тут, на розвороті біля залізничниці, постійно є великі калюжі від талого снігу, і на деяких зупинках – також. Через це інколи пасажири просять під'їхати трохи ближче до бордюра. У цілому ж усе добре прибирають».

«Звісно, прибирають, але хотілося б краще. На цій стороні ще все досить добре, а на південній ситуація набагато гірша. Таке враження, наче взагалі ніхто нічого не чистив, всюди дуже багато снігу. Тож у цілому роботу свою виконують посередньо», — оцінює ситуацію місцева жителька Алла.

Перші робочі дні після затяжних новорічних свят починаються для жителів міста не дуже весело: синоптики обіцяють нові снігопади та ожеледицю. Працівники та водії снігоприбиральної техніки закликають мешканців міста, зокрема водіїв, із розумінням ставитися до ситуації на дорогах, через те що на деяких вулицях траса досить вузька, а прибирати все рівно треба. Через це інколи можуть виникати невеликі затори.

Варто відмітити, що лише протягом вихідних 9-10 січня у Києві та області випало близько 80 відсотків місячної норми опадів. Враховуючи прогнози на наступний тиждень, комунальні служби вживають необхідних заходів, аби бути повністю готовими до будь-яких позаштатних ситуацій. Нагадаємо, що з 18 січня температура повітря впаде до -16 градусів.


  • 16:00
  • 809
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...