632  

Юридичні послуги, якісно та недорого

Телефон:
0634081777
Ціна:
100 грн.
Кваліфікований юрист/адвокат, з 10-ти річним досвідом роботи в сфері податкового, господарського, корпоративного, трудового, цивільного та сімейного права.
Основним завданням є надання кваліфікованої правової допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу, тому я пропоную наступні комплексні юридичні послуги, спрямовані, в першу чергу, на підтримку Вашого бізнесу, а саме:
1. Надання юридичних консультацій з різних правових питань, що виникають в процесі діяльності підприємства, а також юридичний супровід під час ділових зустрічей та переговорів.
2. Надання правової допомоги при взаємовідносинах з контролюючими та правоохоронними органи, органами прокуратури, органами державної виконавчої служби, органами місцевого самоврядування, а також оскарження їхніх дій та бездіяльності, оскарження прийнятих рішень і т.д.
3. Розробка проектів посадових інструкцій, положень, індивідуальних та колективних трудових договорів і т.д., тобто приведення кадрового діловодства у відповідність до вимог чинного законодавства України.
4. Розроблення проектів договорів, угод, проведення юридичного аналізу договорів контрагентів до їхнього підписання з метою максимального усунення ризиків для Вашого підприємства в майбутньому.
5. Супроводження при здійсненні податкових перевірок, подання заперечень на Акти перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень та податкових вимог як в адміністративному так і судовому порядку.
6. Досудове врегулювання спорів шляхом подання листів-пропозицій та претензій, організація переговорів з метою вирішення наявної проблеми в найкоротші терміни та з мінімальними затратами.
7. Підготовка позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, різного роду заяв та клопотань, представлення інтересів підприємства в судах.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...